Peter Dinklage, Game of Thrones'a veda ediyor

Peter Dinklage, Game of Thrones'a veda ediyor

Furkan Güler
Furkan Güler 23.01.2018 - 11:13
Sevilen oyuncuyu gelecekte göremeyeceğiz.

Game of Thrones ile birlikte sükse yapan başarılı aktör Peter Dinklage, dizinin geleceğinde yer almayacak. 2019 yılında çıkacak olan final sezonu ile veda etmesi planlanan Peter Dinklage, ortaya çıkan bilgilere göre 2020'den sonra yayınlanması planlanan yan hikayesi serilerinde bulunmayacak. Dizinin ilk sezonundan bu yana seyircilerin karşısına çıkan ve zamanla rolünü de seyircilere sevdiren aktörün bulunmayacağı haberinden sonra yan hikayelerin, asıl hikayenin öncelerini anlatacağını varsayabiliriz.

Peter Dinklage, Game of Thrones'un yan hikaye dizilerinde yer almayacak

Final sezonu için oldukça umutlu olduğunu belirten Peter Dinklage, ayrıca şu açıklamalarda bulundu.

“Sadece tüm oyuncuların başka bir hayatı olduğu için değil, hikaye açısından da zamanı geldi. Bazen diziler çok uzun süre devam ediyor ve sonra alt üst oluyorlar. Diziye veda etmek hiç kolay olmayacak. Başka bir yola devam etme zamanı geldiğinde her zaman buruk bir duygu yaşıyoruz. İşimizin en hüzünlü her zaman bu oluyor çünkü kısa sürede harika insanlarla çok yakın arkadaş oluyorsunuz. Ancak daha sonra sona erdiğinde her zaman üzücü oluyor. Özellikle de insanlarla birkaç aydan fazla zaman geçirdiyseniz.”

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 29.10.2020 10:53
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.01.2018 01:05
Aga be o oyuncuyu çok sevmiştim hatta sahnelerde çok güldüğüm olmuştu bir kere tutsak edilmiş günahlarını itiraf ediyordu gülmekten karnıma ağrılar girmişti :D
En azından finale kadar devam etsin.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.01.2018 17:17
Aha cüce ölüyo mu :D:D:D
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.01.2018 12:08
yan hikayelerin nasıl olacağını biliyoruz,40 dakika diyalog olacak,ondan sonra dizi biterken tutuşacaklar bir ton zaman atlamaları ve mantık hataları yapılacak ve tabiiki herşeyde olduğu gibi ( twd,supernatural,doctor who ) birşeyi sakız gibi uzatırsan tadını kaybediyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×