Peter Molyneux: Fable 3'ten utanıyorum

Murat Sağlam
Murat Sağlam 28.06.2011 - 10:21
Metacritic ortalaması onu çok üzmüş
Fable 3'ün yapımcısı Peter Molyneux, Fable 3'ün Metacritic'ten aldığı puandan çok utandığını ve tamamen sorumluluğun kendisine ait olduğunu söyledi. Ayrıca yapılan incelemelerde bulunan eleştirilerin tamamen haklı olduğunu da belirterek, oldukça dürüst bir açıklama yaptı.

Peter Molyneux: Fable 3'ten utanıyorum
Molyneux, "Fable 3'e bakıyorum ve insanları gücendirmeden oyun hakkında dürüst olmak imkansız gibi görünüyor. Fakat bir incelemeyi okurken oyunun yeterli kaliteye sahip olmadığını söyleyenlere sonuna kadar katılıyorum ve çok utanıyorum."

"Gelin görün ki oyunu 2 yıla sıkıştırmak zorunda kaldığımız için bu kadar kalitesiz olduğunu söyleyebilirim. Lionhead Studios ve ben hiçbir oyunu iki yıldan kısa sürede hazırlamadık. Bu ilk kez oldu ve sanırım son kez olacak."

"Bütün sorumluluğu ben üzerime alıyorum ve ekibin bu sorumluluğu kabul etmesini istemiyorum. Metacritic'ten alınan 80 puan benim için çok utanç verici ve bu tamamen benim utancım" diyerek açıklamasını noktalamış.
Yorumlar 39
MK Okuru
MK Okuru 13.04.2021 08:23
Kalan Karakter : 300 Gönder
Peter Molyneux: Fable 3'ten utanıyorum

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×