Phoenix Wright, WiiWare'a geliyor

Ozan Özarslan
Ozan Özarslan 3.06.2010 - 12:31
Phoenix Wright, WiiWare'a geliyor
Phoenix Wright, WiiWare'a geliyor

Capcom tarafından yayımcılığı ve yapımcılığı üstlenilen "Phoenix Wright" adlı oyun önümüzdeki Pazartesi günü WiiWare üzerinden indirilebilecek. DS versiyonu için yayımlanan ilk dört bölüm, Wii versiyonunda da bulunacak. 5. bölümse, yayımlanacak olan bir içerik paketiyle oyuna eklenebilecek. Oyunun maliyeti 1000 Wii puanı(10 dolar) olacak.

Kaynak: www.vg247.com

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 13:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
Phoenix Wright, WiiWare'a geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×