Pinball ve zombiler bir araya geldi; Zombie Rollerz: Pinball Heroes

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 3.03.2022 - 16:24
Farklı tür oynanış tarzını zombi teması ile birleştiren Zombie Rollerz: Pinball Heroes, PC ve Nintendo Switch platformları için çıktı.

Zombie Rollerz: Pinball Heroes farklı oynanış türlerini eğlenceli yapısıyla birleştiren bir oyun. Zing Games tarafından geliştirilen ve Daedalic Entertainment tarafından dağıtılan oyunun merkezinde ise zombiler var. Oyunun çıkış fragmanında da bu eğlenceli kaos havasının hakim olduğunu görüyoruz. Çıkış fragmanı ve oyunun özellikleri şu şekilde;

Pinball, Tower Defance ve zombiler bir araya geldi: Zombie Rollerz

Her birinin, zombileri eğlendirici bir yolla vurmak için özel bir yeteneği olduğu, 10 farklı kahraman arasından seçimini yap. Kahramanını kuvvetlendirmek için yüzlerce yardımcı güç ve eşyayı bul ve aç. Alt etmek için pinball hassasiyeti ve dikkatli yetenek yönetimi gerektiren 11 epik elebaşı muharebesi seni bekliyor! Muzip unsurlar: Genel harita aracılığıyla keşfedilmeyi bekleyen 4 dünya. Hiçbir oyunun birbirine benzememesi için rastgele oluşturma. Tüm dünyaları, yıkıcı zombi salgınından kurtarmak için her tura pinball tarzıyla adapte olman gerek!

Her zamankinden iyi! Zombie Rollerz: Pinball Heroes, hâlihazırda milyonlarca mobil cihazı büyülemiş olan ünlü orijinal oyunun yeni ve iyileştirilmiş devamıdır!

  • Çizgi film tarzı bir dünyada pinball oynayarak sevimli derecede yakışıksız 50 farklı zombiyle dövüş
  • Klasik pinball ve zombi savunma oyunlarının bağımlılık yaratıcı bir harmanı
  • Yeteneklerini test edeceğin epik zombi elebaşı muharebeleri
  • Hiçbir oyununun birbirine benzememesi için rastgele oluşturulan 4 farklı dünya
  • Efsaneviler de dâhil, açılmayı bekleyen 300'den fazla eşya ve yetenek!
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 26.03.2023 15:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.03.2022 18:28
pinball dreamsden beri çok pek keyifli değil bu tilt oyunları.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Pinball ve zombiler bir araya geldi; Zombie Rollerz: Pinball Heroes

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×