Pioneer'den 10x çift katmanlı DVD yazıcı

Sami Türk
Sami Türk 3.06.2010 - 12:31
Pioneer'den 10x çift katmanlı DVD yazıcı
Pioneer, Japonya'da yeni bir DVD yazıcı tanıttı. Kendini diğerlerinden ayıran 18x çoklu format desteği sunan DVR-A12J yazıcı, çift katman medyaları 10x hızda yazan ilk modellerden biri.

Bundan başka herşey, eski ve bildik özellikler olarak kalıyor. Yazma hızları diğer rakip modellerden farklılık göstermiyor. Bir kez yazılabilir DVD'ler (DVD-R ve DVD+R) 18x hıza, tekrar yazılabilir olanlar (DVD+RW ve DVD_RW) 8x hıza kadar yazılabiliyorlar. DVD-RAM'ler içinse 12x hızlı bir yazma temposu sözkonusu. Cihazın 2 MB önhafızası var ve IDE kablosu pakette mevcut.

Her zaman olduğu gibi, DVR-A12J de siyah, gümüş ve bej olmak üzere üç farklı renkte arz ediliyor. Satışa aralık ayında başlanacak cihazın fiyatı henüz belli olmasa da, çok da yüksek olmayacağı tahmin ediliyor.

Kaynağa ulaşmak için tıklayınız.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.07.2021 07:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
Pioneer'den 10x çift katmanlı DVD yazıcı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×