Pixar, Toy Story 4'ün vizyon tarihini en sonunda açıkladı

Pixar, Toy Story 4'ün vizyon tarihini en sonunda açıkladı

Furkan Güler
Furkan Güler 10.04.2018 - 17:07
Bakalım oyuncaklarımızın başına bu kez neler gelecek?

Pixar'ın ortaya koyduğu ve her yaştan izleyiciye hitap eden sevilen animasyon film serisi Toy Story'nin dördüncü filminin vizyon tarihi kesinleşti. İlk üç filmi ile büyük bir hayran kitlesine ulaşan yapım, Haziran 2019 tarihinde vizyona girecek. Üçüncü filmde oyuncaklarını bırakan Andy, yeni filmde bir yetişkin olarak izleyicilerin karşısına çıkacak. Bu yüzden yetkililer, yeni filmin ilk üçlemeden bağımsız olacağını söylüyor. Son filmde hikayenin sonunu az da olsa getiren senaristler, yeni filmde animasyon serisinin hikayesini yer yer revize edecekler.

Toy Story 4'ün yayın tarihi açıklandı

Yeni filmde yönetmen koltuğunda oturan John Lasseter, Toy Story 4'ün kesinlikle izleyenleri memnun edeceğine inanıyor. Son olarak 2010 yılında beyaz perdeye gelen seride biraz dram yüklü bir hikaye izlemiştik. Oyuncakların neşeli dünyası yerine dokunaklı bir hikayeyi izleyicilere gösteren Pixar, izleyicilerden film ile alakalı milyonlarca olumlu geri dönüş almıştı.

Son olarak yetişkin olan Andy'nin oyuncaklar ile tekrar nasıl bağlantıya geçeceğini merak ediyoruz. Umarız yapımcılar Ice Age'de olduğu gibi seriyi hiç olmadığı yerlere sürüklemezler.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 24.01.2021 21:50
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.08.2019 15:17
film güzel abi bpş yapmayın yaww
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.04.2018 17:19
Popülaritesini yitirdi gibi. Hayranları çoluğa, çocuğa karıştı.
MK Okuru
MK Okuru 11.04.2018 22:22
ee? toy story i izlemek için çocuk mu olmak gerekiyor? 4. film vizyona girince görürsün popülaritesini.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.04.2018 21:46
İşte Pixar a uyuz olma nedenim, bir de Dreamworks'e her filmin suyunu çıkarıyor derle. Herifler ellerinde ne varsa durmadan uzatıyor mesela Cars' ın 2. filmi bile gereksizken herifler 3 e kadar uzattı, Toy Story zaten 3. filme iyice çöp oldu bir de 4. sü eksikti
MK Okuru
MK Okuru 11.04.2018 22:21
tabi beğenmeyebilirsiniz, zevk meselesi de, dünyanın geri kalanının tamamı aksi fikirde. b.ka dönmüş çok seri var, doğru, bu onlardan biri değil.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×