Pixar, Toy Story 4'ün yapımına başladı

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 7.11.2014 - 16:26
Ünlü kovboy beyaz perdeye geri dönüyor
Toy Story, serinin yeni filmi ile karşımıza çıkma hazırlığında. Orijinal Toy Story'nin yönetmeni John Lasseter, ünlü animasyon serisinin yen bölümünü 2017 yılında yayınlayacaklarını duyurdu.

Toy Story 4'ün yapımcı koltuğunda Toy Story 3'ün yönetmeni Lee Unkrich'n yanı sıra, Up'ın yönetmeni Pete Docter ve Finding Nemo'un yönetmeni Andrew Stanton da bulunuyor. Kamera arkasındaki tüm ünlü simaları bir araya getiren yayıncı firma, artık ailelerinden biri olarak gördükleri Woody ve Buzz’ın hikayesinin devam etmesinden çok memnun olacaklarını da belirtti.

Pixar, Toy Story 4'ün yapımına başladı
2017'de yayınlanması planlanan Toy Story 4'e kadar Pixar'ın diğer projeleri ise, 2015'te yayınlanacak Inside Out, 2016'da yayınlanacak, Finding Nemo'nun devamı olan Finding Dory olarak belirlendi.
Yorumlar 10
MK Okuru
MK Okuru 10.04.2021 14:50
Kalan Karakter : 300 Gönder
Pixar, Toy Story 4'ün yapımına başladı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×