Planescape: Torment Avellone'dan onay aldı

Planescape: Torment Avellone'dan onay aldı

Mert Günhan
Mert Günhan 4.12.2012 - 10:41
Chris Avellone'un isteği gerçekleşiyor
Bir süredir Chris Avellone'un Planescape Torment ve Baldur's Gate ile ilgili oldukça geveze olduğunu biliyorsunuz. Avellone Project Eternity'nin Kickstarter kısmıyla oldukça meşgul olduğu için ikinci bir Planescape Torment oyunuyla ilgilenecek kişi olarak Colin McComb'a "onay" verdi.

McComb yazdığı blog yazısından sonra Eurogamer'a ulaşıp Wasteland 2'yi bitirince Planescape: Torment ile ilgili ilerleyeceğini söyledi. İşte McComb'un açıklaması:

"Chris Torment için geçtiğimiz yaz yeni bir oyun yapmak istemişti. Bu onunla yaptığımız konuşmalardan çıkan bir fikirdi, bu sayede Wizards of The Coast'a ulaştık, ne yazık ki bu işe yaramadı. Sonra Planescape için bir şeyler yapmanın bizim için en iyi yol olmadığına karar verdik, Wizards of The Coast projeyle ilgili oldukça yetki isteyecekti. Project Eternity Kickstarter'ı ruhani takipçi klasmanından daha farklı bir yöne gidince Chris'e onun onayı olmadan bir Torment oyunu konusunda ilerlemek istemediğimi söyledim, biraz konuştuk ve bunu yapmam konusunda içinin rahat olduğunu açıkladı, kısacası onay verdi. Kendisi şu sıralar Eternity ile oldukça meşgul, onun dikkatini dağıtmak istemiyorum, fakat vakti olduğunda onunla beraber çalışmak beni mutlu ederdi."

Sonuç olarak, yeni bir Torment oyunu gelecek, fakat ne zaman gelecek bunu bilemiyoruz, yıllarca bekleyen hayranlar için gelecek yeterince hızlı gelemez!

Planescape: Torment Avellone'dan onay aldı
Yorumlar 29
MK Okuru
MK Okuru 25.10.2020 17:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×