Planet of the Eyes konsollara geliyor

Planet of the Eyes konsollara geliyor

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 29.08.2017 - 13:47
İndie oyunu Planet of the Eyes, PlayStation 4 ve Xbox One'a geliyor.
Toronto merkezli bağımsız oyun stüdyosu Cococucumber aksiyon-macera platform oyunları Planet of the Eyes'ı 2015 yılında Steam üzerinden yayınlamıştı. 2015 Kanada Video Oyunları Ödülleri'nde En İyi İndie Oyunu finalisti olan oyun, bugün stüdyonun yaptığı duyuru ile konsollara geliyor.

Duyuru ile birlikte bir video da yayınlayan stüdyo, oyunun çıkış tarihini 12 Eylül olarak belirledi. İki yıllık oyun hakkında bir bilgisi olmayanlar için oyun, bir servis robotunun bilinmeyen bir gezegende mahsur kalması ile ilgili. Bulunduğu gezegenin sırrını çözmeye çalışırken, bir yandan bulmacaları çözüyoruz. Oyun daha çok üstesinden geldiğimiz zorluklar için bize ses dosyaları hediye ediyor ve bu sayede hem robot hem de bulunduğumuz gezegen hakkında daha çok bilgi sahibi oluyoruz.

Planet of the Eyes, Steam'de $9.99'luk bir fiyat etiketi ile satın alınabilinir. Oyun 12 Eylül'de ise PlayStation 4 ve Xbox One'da çıkış yapacak. Aşağıdan yayınlanan videoyu izleyebilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.02.2021 03:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×