Plants vs. Zombies, Nintendo DS'e geliyor

Mahmut Saral
Mahmut Saral 26.08.2010 - 10:07
Zombilerin uğramadığı durak kalmayacak
PopCap tarafından geliştirilen başarılı platform oyunu Plants vs. Zombies, PC, iPhone, iPod, iPad ve Xbox Live'ın ardından şimdi de Nintendo'nun başarılı el platformu DS için geliyor.

Oyunda Adventure, Survival ve Puzzle modları bulunmakla birlikte, mini oyunlar ve bu platforma özel içerikler de yer alacak. Gamestop sitesinde oyun için ön sipariş sayfası açılmış ve fiyat olarak da 20 dolar belirlenmiş.

Plants vs. Zombies, ocak ayında Amerika'da satışa sunulacak. Avrupa tarihi henüz belli değil. Yapımın Xbox Live versiyonu ise, önümüzdeki ay yayımlanacak.

Plants vs. Zombies, Nintendo DS'e geliyor
Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 05:21
Kalan Karakter : 300 Gönder
Plants vs. Zombies, Nintendo DS'e geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×