Plants vs. Zombies'in X360 çıkış tarihi

Mahmut Saral
Mahmut Saral 5.08.2010 - 11:03
Yolun karşısında zombiler mi var ne?

PopCap tarafından önce PC, ardında da iPhone, iPod ve iPad için geliştirilen başarılı platform oyunu Plants vs. Zombies, bir süre önce duyurulduğu üzere Xbox Live için de gelecek. Yapılan açıklamaya göre oyunun çıkış tarihi, İngiltere için 8 Eylül, Amerika için de 28 Eylül.

Live Arcade üzerinden 1200 MS puanı / 15 dolara satın alınabilecek yapımda, 7 oyun modu, 2 tamamıyla yeni multiplayer oyun modu, 12 ödül ve 21 mini oyun yer alıyor.

Zombilerden uzak durmaya özen gösterin ve bol bol bitki kullanın!

 

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 07:49
Kalan Karakter : 300 Gönder
Plants vs. Zombies'in X360 çıkış tarihi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×