Platinum Games yeni bir aksiyon oyunu üzerinde çalışıyor

Platinum Games yeni bir aksiyon oyunu üzerinde çalışıyor

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 14.05.2018 - 13:13
Platinum'un Bayonetta 3 üzerinde çalıştığı biliniyordu

Bayonetta serisi, Nier Automata ve iptal edilen Xbox oyunu Scalebound ile de tanınan, oyun geliştiricisi firma PlatinumGames, yeni bir aksiyon oyunu üzerinde çalışıyor. Geçtiğimiz günlerde çeşitli açıklamalar yapan Platinum Games'in patronu Atsushi Inaba, stüdyolarının bir çok proje üzerinde çalıştığını söyledi. Bu projeler; Bayonetta 3 ve henüz oldukça gizli tutulan yeni bir aksiyon oyunu preojesi.

PlatinumGames'in yeni projesi sır gibi saklanıyor

PlatinumGames'in mobil platform dahil pek çok farklı platform için oyun geliştirdiği biliniyordu. Ancak Inaba'nın yaptığı bu açıklamalar oldukça merak uyandırdı. Öte yandan Inaba yaptığı açıklamada sadece büyük bütçeli oyunlar yapmak istemediklerini, bütün mali güçlerini AAA standardında oyunlar yapmak için harcamaktan kaçındıklarını, bunun yerine farklı bütçelerde farklı projeler üzerinde çalışmayı daha uygun bulduklarını da belirtti. Daha yaratıcı işler ortaya koyup, aynı zamanda büyük yapımlarla rekabet içine de girebilecek projeler geliştirmek için çabaladıklarını da ekledi Atsushi Inaba. PlatinumGamesi'in  üzerinde çalıştığı yeni proje şimdilik sır gibi saklanıyor. Bakalım önümüzdeki dönemde PlatinumGames'in yeni oyunu ile ilgili haberler gelecek mi. 

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 26.10.2020 12:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×