Playboy'a patch

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Playboy'a patch
Cyberlore firması, Playboy the Mansion için hazırlanan ilk patch'i yayınladı. Oyunu 1.01 versiyonuna yükselten bu patch'de, çeşitli kilitlenme ve save problemlerinin üstesinden gelinmiş. 5.4 MB büyüklüğündeki patch'i indirmek için tıklayın

Playboy: The Mansion, Sims serisine oldukça benzer bir oynanışa sahip. Tür olarak, Sims’in simülasyon kısmını ve ufaktan da strateji öğelerini içeriyor. Genel olarak amacımız, Playboy malikanesinin sahibi Hugh Hefner’i bizzat kontrol ederek, ünlü insanları malikanemizde toplamak. Onların en çarpıcı resimlerini çekip, röportajlar yapmalı, partiler vererek hem kendi, hem de malikanemizin şöhretini arttırmalıyız. Çektiğimiz tüm resimler, yapılan röportajlar ve yazdırdığımız makaleler ile her ay düzenli olarak bir Playboy dergisi çıkartmalı, giderek bu dergiyi daha da güzelleştirip bol para kazanmalıyız. Tüm bunları başarı ile yerine getirebilmemiz için, malikanemizi ziyaret eden insanlar, ünlüler ve hatta çalışanlarımız ile sağlam ilişkiler (!) kurmamız gerekiyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.08.2021 13:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
Playboy'a patch

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×