Playdead'in yeni oyunu biraz bekletecek

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 26.08.2011 - 10:07
İyi oyun yapmak zaman alıyor...muş
Limbo'nun geliştirici firması Playdead yeni oyununun şu andan itibaren üç yıl sonra çıkacağını ve yeni oyunda yeni bir motor kullanılacağını belirtti.

Firmanın CEO'su Dino Patti "İyi oyun yapmak zaman alır" diye durumu açıkladı.

"Bence yeni oyun en azından 3 - 3,5 yıl civarı bir zamanda bitecek"

Playdead'in yeni oyunu biraz bekletecek
Yeni oyunun Limbo'dan biraz daha tutkulu olacağını belirten oyun yönetmeni Arnt Jensen yeni oyunun Unity Engine adlı oyun motoru ile yapılacağını söyledi.

"Hem oyun hem de motor yapmak, yani iki üretimi aynı anda geliştirmek oldukça zor bir iş. En başından yapmak istemediğimiz bir sürü şey var"

Öte yandan Patti de Playdead'in Limbo'nun motorunu bu yeni oyuna uyarlayamayacağını belirtti.

"Limbo'nun motoru sadece siyah - beyazda çalışıyor. Artık renklendirilmesi imkansız."
Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 20:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
Playdead'in yeni oyunu biraz bekletecek

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×