Playerunknown's Battlegrounds oynuyoruz - Bölüm 03

Playerunknown's Battlegrounds oynuyoruz - Bölüm 03

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 17.03.2018 - 13:18
HyperX oyuncu seti hediyeli

Ekip olarak HyperX sponsorluğunda Pubg oynamaya başladığımız videoların 3. bölümü ile karşınızdayız. Üstelik bu video serimizde takipçilerimize de sürprizlerimiz var. Son dönemin en popüler oyunlarından biri olan Playerunknown's Battlegrounds ya da kısaltılmış adı ile PUBG için HyperX ile hazırladığımız bu video serimizde şanslı takipçilerimizi de birbirinden güzel ödüller bekliyor.

PUBG 3. Bölüm yayında!

Yarışma hakkında: Ekip olarak oynadığımız PUBG için her hafta sonu bir bölüm yayınlayacağız. Yayınladığımız bu bölümlerin her birinde bir adet anahtar kelime vereceğiz ve 4. haftanın sonunda oyun için ayrı bir canlı yayınımız olacak. Bu canlı yayında tüm bölümlerde verdiğimiz kelimeleri bize ileten takipçilerimiz bir tanesi bizden Hyper X oyuncu seti kazanacak. Yani tek yapmanız gereken bölümler içerisindeki kelimeyi bir yere not etmek ve 4. hafta sonundaki canlı yayında bu kelimeleri bize göndermek. Bu oyuncu seti içerisinde HyperX Alloy FPS Klavye, HyperX Cloud Alpha Kulaklık, HyperX Pulsefire FPS Fare ve Hyper X Fury S Mousepad yer alıyor. 

Ayrıca HyperX'in Youtube ve Facebook sosyal medya hesaplarını beğenerek hem farklı yarışmalara göz atabilir hem de bu ödüllü yarışmamızdaki şansınızı arttırabilirsiniz. 

Not: Video içerisinde verdiğimiz kelimeyi yorum olarak yazan kişiler otomatik olarak yarışma dışı kalacaktır.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 23.01.2021 04:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
Maxpayne53
Maxpayne53 18.03.2018 22:04
Ne kadar da boş oyunmuş. Oyunun yarısından fazlası eşya toplamak ile geçiyor. Video'yu izlerken uyudum resmen. -_- Bit pazarına mı geldik çatışmaya mı belli değil.

Neyse satın alınacak bir oyuna benzemiyor en azından bana göre. Ki zaten oyun optimasyonu ayaklar altında steam yorumlarına bakarsak. Her güncellemede de daha kötü oluyor gibi gözüküyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
mertbozdag
mertbozdag 18.03.2018 16:40
Boşuna komando demiyorlar :) Bravo!
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.03.2018 15:57
İzlemekten uykum geldi. -_- Oyunun yarısından fazlası malzeme toplama üzerine kurulmuş. Savaştan çok malzeleme toplama oyunu gibi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.03.2018 14:39
overrated oyun.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×