Playerunknown's Battlegrounds'u konsolda kaç kişi oynuyor?

Playerunknown's Battlegrounds'u konsolda kaç kişi oynuyor?

Furkan Güler
Furkan Güler 16.03.2018 - 15:56
Geliştiriciler, geri dönüşlerden memnun durumdalar.

Geride bıraktığımız aylarda PUBG'yi 1.0 sürümüne geçiren geliştirici ekip, oyunun tam sürümünden aldıkları geri dönüşlerden oldukça memnun durumdalar. İlk olarak PC platformuna çıkan Playerunknown's Battlegrounds, geçtiğimiz Aralık ayında konsol tarafında Xbox One için de çıkmıştı. PC tarafında 30 milyon kopya satmayı başaran ve 3 milyon aktif oyuncu sayı barajını geçen Playerunknown's Battlegrounds, açıklanan son bilgilere göre Xbox One tarafında 5 milyon satmayı başarmış.

PUBG, Xbox One'da da yüksek satış rakamlarına erişti

Oyunu PC platformunda bir şekilde bir standart hale getiren geliştirici ekip, aynı kaliteli konsolda da sağlamak istiyor. Çünkü çoğu oyuncu konsolda FPS düşmesinden şikayetçi durumda. Şu anda konsolda 30 FPS seviyesinde çalışan oyunun 5 milyon satış rakamına erişmesi fena durmuyor. Oyunun sahip olduğu performans sıkıntıları giderilirse, bu sayının artacağından şüphe yok.

Diğer bir yandan hala PC platformunda da küçük optimizasyon sorunlarının olduğunu belirtelim. Bazı oyuncular hala haritanın geç yüklenmesi gibi sorunlardan şikayetçi durumlar. Oyuncularını Fortnite'a kaptıran ekip, giden oyuncuları geri döndürmek için ellerinden geleni yapıyorlar.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 25.01.2021 23:04
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.03.2018 17:21
giden gitmiştir bu saatden sonra agzı ile kuş tutsalar fark etmez.fortnite gibi sorunsuz bi oyun varken bu saat sonra kimse bu çinli bug dolu para göz oyuna geri dönmez.
MK Okuru
MK Okuru 17.03.2018 20:12
09:08 de arkadaşın dediği gerçek vuruş sanırım attığımız her 3 dmgden 2 sinin registerlanmaması olsa gerek
MK Okuru
MK Okuru 17.03.2018 09:08
Benim gibi daha gerçekçi grafikler ve vuruş deneyemi isteyenler her şekilde Pubg'yi tercih edeceklerdir. Sonuçta birbirinden farklı oyunlar. Oyun modu benziyor diye tamamen aynı oyunmuş gibi bahsetmek tuhaf olmuş.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×