Playerunknown's Battlegrounds'un mobil sürümü pazarı fethediyor

Playerunknown's Battlegrounds'un mobil sürümü pazarı fethediyor

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 22.03.2018 - 13:24
PUBG Mobile dünya lideri oldu.

Playerunknown's Battlegrounds'un mobil sürümü geçtiğimiz günlerde dünya çapında yayınlandı. Fortnite'ın devam etmekte olan mobil betasına rağmen hızlıca yükselen PUBG Mobil, durdurulamıyor. Sadece iki gün içerisinde 48 ülkede en çok indirilen iOS uygulaması haline gelen oyun, büyük bir başarı elde etmiş oldu.

Playerunknown's Battlegrounds''un mobil sürümü dünyayı fethediyor 

Fortnite'ın beta sürümünde olmasına rağmen PUBG'nin hemen altında olduğunu belirtelim. ABD pazarında ise Fortnite, PUBG Mobile'ın önünde bulunuyor. Son zamanlarda hızlıca büyüyen Battle Royale'in mobil platformlara da geçiş yapması, tabi ki şaşırtıcı bir hamle değil. PUBG'de olmasa da Fortnite'ı mobil cihazlardan oynayan oyuncular diğer platformlarda oynayan oyuncular ile çapraz platform bile yapabiliyor. PUBG Mobile, an itibari ile 48 ülkede liderken, Fornite, 15 ülkede en çok indirilen mobil uygulama oldu. Fortnite'ın aksine PUBG Mobile'ın Android cihazlarda olduğunu da belirtelim. Battle Royale türünün iki lideri olan PUBG ve Fortnite'ın mobil sektöre giriş yapması bir bakıma heyecanlı olacak. İki devin birbirleri ile çekişmesi sonucunda neler olacak bekleyip göreceğiz.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 24.01.2021 06:16
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.03.2018 17:20
Fortnite seviciler gelmeden rezerv
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×