Playerunknown's Battlegrounds'un yeni hareketleri ortaya çıktı

Playerunknown's Battlegrounds'un yeni hareketleri ortaya çıktı

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 11.03.2018 - 13:44
PUBG'ye Emote'lar geliyor.

Battle Royale camiasının ilk göz ağrılarından Playerunknown's Battlegrounds, yeni güncellemeler ile yeni özellikler almaya devam ediyor. Aylar önce tam sürüme geçen oyun, son zamanlarda hileler ile boğuşurken bir yandan da oyun içi güncellemelerini de ihmal etmiyor. Son olarak oyuna eklenecek olan güncelleme ile birlikte Emote'lar geliyor. Bu hareketler sayesinde oyundaki karakterleriniz ile oyuncular ile etkileşime geçebiliyorsunuz.

Playerunknown's Battlegrounds'un yeni hareketleri ortaya çıktı

Henüz test aşamasında olan emotelar tahminen bir sonraki güncelleme ile oyuna eklenecek. YouTube'da bu özellik için bir çok video yayınlanmaya başladı bile. Ayrıca, oyunun daha akıcı bir şekilde çalıştığı gözlerden kaçmıyor. Bir halka şeklinde açılan emotelar arasında Merhaba , Teşekkürler , Gidelim , Anlaşıldı , Alkış gibi bir çok hareket yer almakta. Oyuncuların bir çoğu bu özelliği beğenmiş olsa da bazıları bu özelliğin erken erişimde gelmesi gerektiğini düşünerek eleştirdi. Ayrıca, oyunun hileler yüzünden sıkıntı çektiğini ve bunun üzerine çalışmak yerine emoteların gelmesi bazı oyuncuları kızdırdı. Bakalım, PUBG'ye ileride nasıl özellikler eklenecek?

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2021 09:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.03.2018 17:18
emotileri yapmak 1 günlerini almıştır. İlla oyunun hatalarıyla ilgili geliştirmeler olmuştur. Hemen gereksiz eleştirmeyin bence.
Kalan Karakter : 300 Gönder
kahvebitti
kahvebitti 13.03.2018 00:29
Bu bana dota nın yerini league of legendsa kaptırışını hatırlatıyor yayıncılarda olmasa pubg oynayan kalmıyacak solo girmek imkansız kesin bir xiao hyang myang hao lau ming gelir haritanın öbür ucundan seni vurur
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.03.2018 20:47
Oyunda tonla hile var, adamların uğraştığı şeye bak.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.03.2018 19:14
Gerçekten oyunun en çok ihtiyacı olan şey buydu. Kusursuza yakın oyunumuz bu büyük eklenti ile tamamlanmış oldu
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.03.2018 16:06
Oyunun optimizasyonunu, serverları veya bugları düzeltmek varken oyuna ne kadarda güzel emotes sistemi ekliyolar. Şimdi oyunu oynayasım geldi valla gidip laglı oyunumda takım arkadaşlarımla emote larımız kapıştıralım!!!!!!!
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×