PlayStation 3 sahipleri ne zaman geleceğe dönecek?

Egecan Deniz
Egecan Deniz 21.03.2011 - 08:45
Back to the Future: Ep2 - Get Tannen'in PS3 çıkış tarihi belli oldu
Yıllar yılı ağzımızdan düşmeyen Back to the Future'ın yeni oyunu çıkış tarihi belirlendi. Oyunun ikinci bölümü olan "Get Tannen" PlayStatation 3 için  29 Mart tarihinde oyuncuların karşısına çıkacak. Kuzey Amerika PSN'e 29 Mart'ta, Avrupa PSN'e ise 30 Mart'ta  indirmeye sunulacak.

PlayStation 3 sahipleri ne zaman geleceğe dönecek?
PC ve Mac sürümleri hatırlayacağınız üzere yaklaşık bir ay önce çıkmıştı. Oyunun bu bölümünde, 1930'a giderek Marty'nin kız arkadaşının tarihten silinmesini önlemek için, mafya babası Kid Tannen'ı engellememiz gerekiyor.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 20:37
Kalan Karakter : 300 Gönder
PlayStation 3 sahipleri ne zaman geleceğe dönecek?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×