PlayStation 3'e...

Murat Oktay
Murat Oktay 3.06.2010 - 12:31
PlayStation 3'e...
Playstation 3'ün E3'te tanıtılmasının ardından, sürekli gelen yeni bilgiler ile oyun piyasası çalkalanıyor. Geçtiğimiz günlerde, Sony Computer Entertainment'ın başkası Ken Kutaragi ile yapılan bir röportajda üstü kapalı olarak PlayStation 3'ün alternatif işletim sistemlerini destekleyeceğini söylemişti. Konunun biraz daha detaylanması üzerine, 2,,5 ''lik HDD yuvasının tasarımda bulunduğu ve hard-disk'in isteğe bağlı olarak sisteme eklenebileceği ortaya çıktı. Buradan PS3'ün daha önceki haberimizde yazdığımız 39.800 Yen'lik fiyatının opsiyonel tercihlere göre artabileceği ortaya çıkıyor.

Ayrıca yapılan söyleşide Ken Kutaragi, sadece Linux'un işletim sistemi olarak kullanılmayabileceğini, PC'lerde kullanılan diğer işletim sistemlerininde -işletim sistemi yayınlayan firmaların talep etmesi halinde- sistemlerinde kullanılabileceğini belirtti. Bakarsınız günün birinde ofislerdeki PC'lerimizin yerini PS3'ler bile alabilir.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.09.2021 05:22
Kalan Karakter : 300 Gönder
PlayStation 3'e...

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×