PlayStation 4 ne zaman çıkıyor?

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 18.09.2011 - 09:15
Bu ve beklenen bir çok sorunun yanıtı bu videoda.
Oyun dünyasının gündemini belirleyen firmalardan Sony, son dönemde Resistance 3, Uncharted 3 ve PS Vita ile yine gövde gösterisi yapıyor. Üstelik teknoloji kulislerinde, PlayStation 4'ün dedikoduları yapılıyor. Peki gerek PS Vita, gerek yıl sonunda piyasaya sürülecek olan uygun fiyatlı yeni PSP, gerekse PS4 hakkında söylenenlerin ne kadarı doğru, ne kadarı gerçek dışı?

Genel Yayın Koordinatörümüz Murat Oktay tarafından gerçekleştirilen röportajda Sony Eurasia Grup Ürün Müdürü Murat Gebeceli ve PlayStation Ürün Müdürü Mustafa Yiğit, sorularımızı yanıtladı.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 21:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
PlayStation 4 ne zaman çıkıyor?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×