PlayStation 4'e Firmware 2.00 ile birlikte neler geliyor?

Onur Yürek 17.10.2014 - 13:53
Kullanıcıları yeni özellikler bekliyor
PlayStation 4'e gelecek olan 2.00 güncellemesinin detayları tam olarak belli oldu.

Özellikle kullanıcıların özellikle beklemekte olduğu yeni içerikler bu güncellemeyle birlikte kullanıcılara sunulacak. Artık daha özelleştirilebilir ve kullanımı kolay bir PlayStation bizleri bekliyor olacak.

PlayStation 4'e Firmware 2.00 ile birlikte neler geliyor?
Güncellemeyle birlikte gelecek olan özellikleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.

USB Müzik Çalar: Bu özellikle ile birlikte kullanıcılar, artık oyun oynarken arka planda istedikleri müzikleri dinleyebilecekler. PlayStation 4, MP3, MP4, M4A ve 3GP formatlarını destekleyecek. Konsolunuza bağladığınız USB bellekte bulunan parçaları ise konsolun HDD alanına kopyalama gibi bir seçeneğe sahip olamayacaksınız.

Yeni Renkler: PlayStation 4 sahipleri, Ev ekranında bulunan arka planı sunulacak olan; altın, mavi, kırmızı, yeşil, mor, pembe ve gri renklerinden bir tanesiyle özelleştirebilecekler.

Arkadaş Arama: Artık, eskisinden daha kolay bir şekilde arkadaşlarınızı bulabileceksiniz. Bu özellik sayesinde, size yakın olan arkadaşlarınızı PlayStation size önerecek ve kolaylıkla istediklerinizi ekleyebileceksiniz.

PlayStation 4'e Firmware 2.00 ile birlikte neler geliyor?
Geliştirilmiş Ses Komutları: PlayStation 4'ün ses ile komutları yerine getirebildiğini zaten artık bilmeyen kalmamıştır. Oldukça kullanışlı olan bu özellik, gelecek olan yeni güncellemeyle birlikte çok daha etkileyici bir hale gelecek. Geliştirilen ses komutlarının dışında, "Yayını Başlat, Yayını Sonlandır" gibi yeni komutlar da bu sisteme dahil olacak.

Kütüphaneye Ekle: Bu sistemle birlikte, PlayStation Plus tarafından size sunulan aylık ücretsiz oyunları, kolaylıkla Oyun Kütüphanesi'ne ekleyebileceksiniz.

Tüm bunların dışında, başka ufak değişilikleri de bizlere sunacak olan 2.00 güncellemesinin yakın bir zamanda gelmesi bekleniyor.
Yorumlar 12
MK Okuru
MK Okuru 18.06.2024 15:49
Kalan Karakter: 300 Gönder
PlayStation 4'e Firmware 2.00 ile birlikte neler geliyor?
İlginizi Çekebilir