Playstation 4'ün VR Gözlüğü İçin Çıplak Gösteren Uygulama

Playstation 4'ün VR Gözlüğü İçin Çıplak Gösteren Uygulama

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 31.03.2018 - 13:44
VR gözlüklerinin sonunu getirecek uygulama PSN'de yayınlandı.

Playstation 4'ün VR gözlükleri için çıkan uygulamalara her geçen gün bir yenisi ekleniyor. Son olarak PSN'e gelen uygulama ise oldukça ilginç. I Naked You isimli uygulama ile gözlüğü taktığınızda karşınızdaki kişiyi tamamen anadan üryan yani çırılçıplak olarak görebiliyorsunuz. Geçtiğimiz gün çıkan bu oyun kısa süre içinde tam 1milyon adet sattı. Ancak sorunları da beraberinde getirdi.

Etik olarak doğru bulmadığımız bu uygulama, aslında sağlık sektörü için üretilmiş. Doktor karşısında çıplak kalmak istemeyen hastalar için geliştirilmiş olsa da kullanım alanı dışına çıktı. Eve getirdiği misafirlerini çıplak görmek isteyen sapıklardan tutun da, kendisini görmek isteyen insalara kadar bir çok kişi yapımı satın aldı ve kullanmaya başladı. Oyunu satın alıp evde ailesi üzerinde denemeye çalışan E. K. babası tarafından fark edilince, temiz bir dayak yedi. Yine de çok akıllanmaya uyanık genç, yüzü gözü morarmış bir halde  "Bu kadar para verdim, bunu okuldaki kız arkadaşlarıma da göstereceğim" diyerek kendini savundu.

Playstation 4'ün VR Gözlüğü İçin Çıplak Gösteren Uygulama Ortalığı Karıştırdı

Psikologlar konuya temkinli yaklaşsa da, fikir almak için danıştığımız F. S. isimli psikolog dostumuz "Karar vermeden önce denemem lazım" dediği anda bizi hemen ofisinden topuklamak zorunda bıraktı.

1.200 USD fiyat etiketi bulunan I Naked You'nun şu ana kadar 1 milyon'dan fazla satmış olması da oldukça ilginç bir durum. Abazan insanların eline düşen yapım sonrası, Sony cephesi oyunu hızlı bir şekilde PSN Store'dan "sadece doktor olduğunu ispatlayanlara satabileceğini" söyleyen bir açıklama yaptı. Bunun için satın alma sırasında çıkan "Doktor musunuz?" sorusuna "Evet" şeklinde cevap vermeniz yeterli oluyor.

Uygulamaya ait görsellere ulaşabilmek için tıklayın...

Yorumlar 28
MK Okuru
MK Okuru 26.01.2021 05:06
Kalan Karakter : 300 Gönder
Narutolga
Narutolga 2.04.2018 12:22
admin link çalışmıyor. başka bir sayfaya atıyor. düzeltin lütfen. Elim klavyede kaldı.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.04.2018 10:01
Gerçek olsaydı:)))
Kalan Karakter : 300 Gönder
rebitek
rebitek 2.04.2018 09:28
Konu çok akıcı ilerleyince şüpelendim, kesin dedim zaytung haberidir :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.04.2018 04:23
O sayfayı tıkladım evet. Ama yemin ederim tıklamadan önce bi gameplay bir ön izleme görmek için 40 dk deepweb yaptım ya. Keşke o 40 dk geri gelse...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2018 23:15
Çıplak gösteren gözlük satan birini daha biliyorum sonybank :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×