PlayStation 5 kutu içeriği sızdırıldı

PlayStation 5 kutu içeriği sızdırıldı

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek 12.09.2020 - 20:00
PlayStation 5 konsolunun kutu içeriği Hong Kong distrübitörü tarafından sızdırıldı. PS5 satın aldığınızda kutunun içinde olacakların listesi haberimizde.

PlayStation 5 kutu içeriği, bir Hong Kong distrübitörünün gönderdiği kutu içerikleri listesi ve model numarasıyla sızdırıldı. PlayStation 5 konsolunuzu satın aldığınızda kutunun içinden çıkacak her şeyin bulunduğu bu liste bölgeden bölgeye değişkenlik gösterebilir.

PlayStation 5 kutu içeriği Hong Kong distrübitörü tarafından sızdırıldı

Niko Partners'ın kıdemli analisti Daniel Ahmad, Hong Kong'daki bir distrübitörden PlayStation 5 ve PlayStation 5 Digital Edition kutu içeriklerinin bir listesini ve model numaralarını aldı. Daha önce de sızıntılarda adı geçen Daniel Ahmad bu konuda güvenilir bir isim ancak şunu da belirtmek gerekiyor ki, bu içeriklerde bölgesel farklılıklar olabilir.

Konsolun kendisi haricinde her iki kutu da aynı içeriğe sahip olacak. Konsolun disk sürümünün model numarası CFI-1015A şeklindeyken dijital sürümün de model numarası CFI-1015B olarak karşımıza çıkıyor. PlayStation 5 kutu içeriği ise şu şekilde:

- PlayStation 5 konsolu
- Kablosuz denetleyici (DualSense)
- 825GB SSD
- Konsolu dik pozisyonda kullanmak için destek aparatı
- HDMI kablo
- AC güç kablosu
- USB kablosu
- Kullanım klavuzu
- Astro's Playroom (Not: Önceden yüklenmiş bir oyun. Konsolun en son sistem yazılımı sürümüne güncellenmesi gerekebilir. İnternet bağlantısı gereklidir)

Daniel Ahmad ayrıca şakayla birlikte konsolun fiyatını da düşürdüğünü söyledi ve Sony'nin bize fiyat ve ön sipariş bilgisi vermesini hala beklediğimizi de hatırlattı. Twitter üzerinden birçok sızıntı haberi ile karşımıza çıkan Daniel Ahmad'ın gönderisi ise hemen alttaki görseldeki gibiydi.

PlayStation 5 kutu içeriği sızdırıldı

Konsolun önceki sürümlerinde ayrı olarak satılan dikey stand, PS5 kutu içeriğinde yerini almış. Kullanıcıları endişelendiren bu durum bu aparatların ayrıca satılıp fiyatlarının da yüksek olmasıydı. Yeni konsolda dikey standın konsol ile verilecek olması da güzel bir detay.

Şu anda PlayStation 5'in fiyatı bir yana, kutunun neye benzediğini bile bilmiyoruz. Ancak Microsoft önden buyurarak hamlesini yaptığı için 16 Eylül'deki etkinlikte PlayStation 5 fiyatı, çıkış tarihi ve diğer bütün detayları kesin bir şekilde öğreneceğimizi söyleyebiliriz.

Etkinlik demişken, Sony bugün PlayStation 5 için 16 Eylül'de bir etkinlik yapacağını belirtti. Konsola dair fiyat ve çıkış tarihini büyük ihtimalle burada duyuracaklar.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 25.09.2020 12:59
Kalan Karakter : 300 Gönder
burak_55
burak_55 13.09.2020 00:04
Dikey ayak aparatı bizede ps5 ile gelir. Pstr'de kutudan çıkarıp ayrı bir kutuya koyup 250 tl den satar.
MK Okuru
MK Okuru 14.09.2020 03:01
Dikey aparatılı 7.999
Dikey aparatsız 7.899
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.09.2020 02:36
çok uzattırlar
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×