PlayStation 5 satarken vuruldu

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu 1.12.2021 - 01:03
Harris County, Teksas'lı 19 yaşındaki bir genç, PlayStation 5 konsolunu satmaya çalışırken vuruldu, saldırgan olay yerinden uzaklaştı.

Yeni nesil konsolların piyasaya sürüldüğünden beri yaklaşık bir yıl geçti; fakat, PlayStation 5'i stoklarda bulmak, hâlâ oldukça zor. Çıkışından bu yana ciddi anlamda talep gören cihaz, adeta bir 'yeniden satış' kültürü oluşturmuştu. Harris County'li 19 yaşındaki bir genç, PS5'ini satmaya çalışırken silahlı saldırıya uğradı.

Amerika'da bir vatandaş, PlayStation 5'ini satarken vuruldu

Bir televizyon kanalının bildirdiği gibi; Harris County, Teksas'dan bir genç, PlayStation 5 konsolunu hafta sonu boyunca çevrimiçi olarak satışa sunmuştu. İlanı gören ilgili alıcı, satıcı ile iletişim kurdu. İkili, pazar günü saat 1.30'da bir sokakta buluşmayı kabul etti; ancak alıcı, geldiğinde bir ateşli silah çıkardı ve konsolu satıcıdan çalmaya çalıştı. Daha sonrasında ne yaşandığı tam olarak belli olmasa da, saldırgan, 19 yaşındaki genci 'yandan' vurdu ve geride kalan konsolu çalmadan kaçtı.

Amerika'da bir vatandaş, PlayStation 5'ini satarken vuruldu

Vurulan 19 yaşındaki genç, hastaneye kaldırıldı. Polis ise, henüz şüphelinin eşkalini açıklayamamış bulunuyor. Ayrıca, olay yerinden bir görüntü de paylaşılmış. Fotoğrafta; yere düşüp, çamura bulanmış olan PlayStation 5 konsolu gözüküyor. Bir haber spikeri tarafından yapılmış olan paylaşıma buradan göz atabilirsiniz. Umarız ki 19 yaşındaki genç çabucak sağlığına kavuşur.

Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 21.01.2022 03:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
Naru61
Naru61 3.12.2021 02:52
İkili bulusmalara gitmeyiniz. Internetten satiniz. Alan alsın ver kargoya tamam. Gerisine karışma.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2021 23:31
Türkiyede de yaşanıyor..!Özellikle iphone 13 de de Aynı sorun yaşanıyor bilmem anlatabildim mi ? İphone 13ü gören takip ediyor ya gasp ya bıçak.. Ülkede lüks telefonu olan yandı..
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.12.2021 16:12
Amerika harbiden çok tehlikeli bir yer. 5 kere Amerika'nın farklı eyaletlerinde bulundum, tanıdıklar da var. Herkeste silah ve çoğu potansiyel manyak. Yani böyle vurulma riski harbi çok var. Eski vahşi batı gibi yaşıyorlar hala. Hırsızlık had safhada. Ne varsa Kuzey ülkelerinde var yine.
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2021 15:30
evet evet vatanda kalın.canım vatanım benim.vatanımı çok seviyorum
ama almanyada kalıyorum.bizde temelli dönüş yapacaz zaten.ama arkadaşlarım var
hepsi burda şuan dönemiyorum.ama dönücez birgün tabutlada olsa.
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2021 01:39
En iyisi vatanında kalmak. Ne demiş atalarımız: Azıcık aşım, dertsiz başım.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2021 06:57
Bunun baş sorumlularından biri de sony nin ta kendisidir.
Hep yok satıyor adına daha üretimde fazla stok yapmadan piyasaya sürüp insanlara geldiği gibi biyiyor hiaaine kapılıp herkesin saldırması aonucu durumlar bu safhaya geliyor.Tamam bu sefer çip krizi var ama herzaman aynı naneyi yiyorlar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.12.2021 15:24
aklınızda olsun sizlerle eğer telefon bilgisayar vs internet üzerinde bişey satarsanız avm tarzı kalabalık mekanlarda görüşmeyi tercih edin herzaman.silah kontrölü filan yapılıyor.yada kamera görüntüsü alınan bir yer olsun.tanımadığınız insanlar sonuçta.burda genç arkadaşlar var dikkat etsinler
Kalan Karakter : 300 Gönder
PlayStation 5 satarken vuruldu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×