PlayStation 5 Turnuva Özelliği geliyor

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 6.01.2022 - 01:11
Las Vegas'ta gerçekleşen CES Fuarı etkinliği çerçevesinde, Jim Ryan'dan PlayStation 5 Turnuva Özelliği hakkında açıklama geldi.

PlayStation CEO'su Jim Ryan, PlayStation 5 Turnuva özelliği için bu yıl içinde hazır olmamız gerektiğini doğruladı. Turnuvalar ilk olarak 2016'da PlayStation 4'e eklenmişti. Oyuncular, bu sayede platformda bulunan bazı rekabetçi oyunlar için turnuvalara katılabiliyorlardı. Potansiyel olarak, bu özellik platformun e-spor sahnesini daha da ileriye taşıyabilir.

Jim Ryan, PlayStation 5'in Turnuva Özelliği Alacağını Söyledi

Ryan'ın CES 2022'de bu açıklaması ile, Sony tarafında, PS VR2'nin yanı sıra PlayStation 5 Turnuva Özelliği de duyurulmuş oldu. Geçmişte, önde gelen spor ve dövüş oyunları gibi rekabetçi oyunlar, bu özellik için ön saflarda yer alan yarışmacılar olarak seçilmişti. Bunlardan bazıları, NBA 2K oyunları, BlazBlue Cross Tag Battle ve Mortal Kombat 11 idi.

PlayStation 5 Turnuva Özelliği geliyor

Ayrıca, Sony artık uluslararası dövüş oyunu turnuvası EVO'nun da sahibi. Önümüzdeki yıllarda, konsoldaki turnuva özelliği, firma bu rekabetçi girişime doğru ilerlerken, yarışmaları daha rahatça yönetmelerine yardımcı olacaktır.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.01.2022 02:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
PlayStation 5 Turnuva Özelliği geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×