PlayStation 5 Turnuva Özelliği geliyor

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 6.01.2022 - 01:11
Las Vegas'ta gerçekleşen CES Fuarı etkinliği çerçevesinde, Jim Ryan'dan PlayStation 5 Turnuva Özelliği hakkında açıklama geldi.

PlayStation CEO'su Jim Ryan, PlayStation 5 Turnuva özelliği için bu yıl içinde hazır olmamız gerektiğini doğruladı. Turnuvalar ilk olarak 2016'da PlayStation 4'e eklenmişti. Oyuncular, bu sayede platformda bulunan bazı rekabetçi oyunlar için turnuvalara katılabiliyorlardı. Potansiyel olarak, bu özellik platformun e-spor sahnesini daha da ileriye taşıyabilir.

Jim Ryan, PlayStation 5'in Turnuva Özelliği Alacağını Söyledi

Ryan'ın CES 2022'de bu açıklaması ile, Sony tarafında, PS VR2'nin yanı sıra PlayStation 5 Turnuva Özelliği de duyurulmuş oldu. Geçmişte, önde gelen spor ve dövüş oyunları gibi rekabetçi oyunlar, bu özellik için ön saflarda yer alan yarışmacılar olarak seçilmişti. Bunlardan bazıları, NBA 2K oyunları, BlazBlue Cross Tag Battle ve Mortal Kombat 11 idi.

PlayStation 5 Turnuva Özelliği geliyor

Ayrıca, Sony artık uluslararası dövüş oyunu turnuvası EVO'nun da sahibi. Önümüzdeki yıllarda, konsoldaki turnuva özelliği, firma bu rekabetçi girişime doğru ilerlerken, yarışmaları daha rahatça yönetmelerine yardımcı olacaktır.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.02.2023 02:33
Kalan Karakter : 300 Gönder
PlayStation 5 Turnuva Özelliği geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×