PlayStation çocukları zehirliyor

Ozan Özarslan
Ozan Özarslan 3.06.2010 - 12:31
PlayStation çocukları zehirliyor
PlayStation çocukları zehirliyor

Venezuella devlet başkanı Hugo Chavez, PlayStation'ın çocukları öldüren bir zehir olduğunu belirtti. Chavez konuk olduğu "Alo Presidente" isimli TV programında, "Bu kapitalist ürünler çocukların kültürlerini değiştirmek için yapılmış aletlerdir" şeklinde açıklama yaptı.

Hugo Chavez yaptığı başka bir açıklamadaysa, " Bazı oyunlar öldürmeye yöneliktir. Bu oyunlar sizi şiddete teşvik eder. Bir zamanlar bir oyun vardı. İçinde benim adım geçiyordu ve oyunda Chavez'i öldürmelisin isimli bir bölüm bulunuyordu." şeklinde konuştu. Devlet başkanı konuşmasına, " bazı oyunlardaysa uyuşturu ve alkol satışları yapılıyor. İnsanları cehenneme gitmeye teşvik ediyolar." şeklinde devam etti.

Hugo Chavez, ülkesinde belli bir saatten sonra elektriğin kullanılmamasını ve su tasarrufu yapılması için haftada bir kez yıkanılması gerektiğini söylerek dikkatleri üzerine çekmişti.

Kaynak

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.07.2022 17:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
PlayStation çocukları zehirliyor

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×