PlayStation çocukları zehirliyor

Ozan Özarslan
Ozan Özarslan 3.06.2010 - 12:31
PlayStation çocukları zehirliyor
PlayStation çocukları zehirliyor

Venezuella devlet başkanı Hugo Chavez, PlayStation'ın çocukları öldüren bir zehir olduğunu belirtti. Chavez konuk olduğu "Alo Presidente" isimli TV programında, "Bu kapitalist ürünler çocukların kültürlerini değiştirmek için yapılmış aletlerdir" şeklinde açıklama yaptı.

Hugo Chavez yaptığı başka bir açıklamadaysa, " Bazı oyunlar öldürmeye yöneliktir. Bu oyunlar sizi şiddete teşvik eder. Bir zamanlar bir oyun vardı. İçinde benim adım geçiyordu ve oyunda Chavez'i öldürmelisin isimli bir bölüm bulunuyordu." şeklinde konuştu. Devlet başkanı konuşmasına, " bazı oyunlardaysa uyuşturu ve alkol satışları yapılıyor. İnsanları cehenneme gitmeye teşvik ediyolar." şeklinde devam etti.

Hugo Chavez, ülkesinde belli bir saatten sonra elektriğin kullanılmamasını ve su tasarrufu yapılması için haftada bir kez yıkanılması gerektiğini söylerek dikkatleri üzerine çekmişti.

Kaynak

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 7.06.2023 05:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
PlayStation çocukları zehirliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×