PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları

PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 16.01.2018 - 13:32
Telefonlarınızı kontrolcü olarak kullanabileceğiniz Playlink oyunları, eğlenceli anlar vadediyor

PlayStation, yeni PlayLink oyunlarıyla her kesimden oyunseveri sevdikleriyle keyifli anlar yaşamaya davet ediyor. Üstelik bu üç oyun da, Türkçe dil desteği ile herkesin keyif alabileceği bir deneyim yaşatıyor. Yenilikçi, heyecan verici ve sürprizlere açık bir oyun deneyimi sunan PlayLink oyunları için birden çok DUALSHOCK 4 kablosuz kontrol cihazına ihtiyaç duyulmuyor. Video oyunu oynamaya çok alışık olmayan arkadaşlar ve aile üyelerini de eğlenceye dahil eden PlayLink oyunları için, oyunu PS4’e taktıktan sonra akıllı telefon veya tabletler ile TV’nin başına toplanmak yeterli oluyor.

Dostlar birbirini “That’s You” ile daha iyi tanıyor

Aile üyeleri ve arkadaşlar arasında oynanabilecek That’s You oyununda, “Hangi aile üyeniz vahşi hayatta en uzun süre hayatta kalır”, “Hanginiz en kötü yemekleri yapar” gibi 1000’i aşkın eğlenceli soru yer alıyor. Oyuncular, dostlarının kendi haklarındaki düşüncelerini keşfetme fırsatı bulurken, birbirini daha yakından tanıyor. TV, PS4 ve tablet ve akıllı telefon aracılığıyla oynanabilen oyun, cesaret isteyen çizim yarışmaları, fotoğraf yarışmaları için selfie çekimleri gibi aktivitelerle daha da eğlenceli hale geliyor. That’s You, iki ila altı oyuncu katılımını destekliyor.

https://www.playstation.com/tr-tr/games/thats-you-ps4/

“Hidden Agenda’da” cinayetin çözümü ve çözümsüzlüğü oyuncuların elinde

PS4’e özel suç oyunu Hidden Agenda’da oyuncular mobil cihazlarını kullanarak hikayeyi önemli ölçüde etkileyecek zor kararlar alıyor. Until Dawn geliştiricisi Supermassive Games’in geliştirdiği oyun, bir ila altı oyuncu ile oynanabiliyor. Her bir oyuncu, üzerinde çalışacağı bir hedefe sahip olurken, ortak hedef doğrultusunda hareket etme ya da birbirine karşı çalışma seçeneklerine sahip. Karanlık ve günahkar köşelerde kendilerini neyin beklediğini bilemeyen oyuncular her seçimleriyle hikayenin gidişatını etkilerken, planlarını gerçekleştirmek için ne kadar ileriye gideceklerine karar veriyor.

https://www.playstation.com/tr-tr/games/hidden-agenda-ps4/

En eğlenceli genel kültür yarışması “Knowledge is Power”

PlayLink oyunlarından PS4’e özel yeni bir oyun da Knowledge is Power. Rekabetin heyecan kattığı bu genel kültür yarışmasına katılmak için DUALSHOCK 4 kablosuz kontrol cihazına gerek duyulmuyor. Yalnızca akıllı telefonunuzu kaparak, Sosisli Adam, Büyücü, Kovboy Kız gibi ilginç sekiz karakterden birini seçmek ve bir selfie çekmek yeterli. Oyuncular en fazla altı kişilik bir grup halinde tema sorularının cevaplanacağı Bilgi Piramidi’nde soruları hızla cevaplayarak zirveye ulaşmayı hedefliyor. Diğer yarışmacıları yavaşlatmak için onları bir Güç Oyunu’na atmak, buza hapsetmek veya yanıt verene kadar zorlamak gibi seçenekler de rekabetin dozunu artırıyor. Knowledge is Power, iki ila altı oyuncu katılımı ile oynanabiliyor.

https://www.playstation.com/tr-tr/games/knowledge-is-power-ps4/

Basın Bülteni

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.01.2021 01:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×