PlayStation dünya geneli stüdyolarının başına Guerilla Games'ten Hermen Hurst getirildi

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 8.11.2019 - 09:47
PlayStation'da oyuncu değişikliği

PlayStation dünya geneli stüdyolarının başına Guerilla Gamesten Hermen Hurst getirildi. Sony Interactive Entertainment dünya geneli stüdyolarının başkanı Shawn Layden geçtiğimiz ay Sony ile yollarını ayırmıştı. Uzun yıllardır PlayStation bünyesinde hizmet veren Shawn Layden'ın yerine geçecek olan isim merak konusu olmuştu. Bu isim sonunda belli oldu. Guerilla Games'in başarılı kurucusu ortağı Hermen Hurst, dünya geneli stüdyolarının başına geçti.

PlayStation dünya geneli stüdyolarının başına Guerilla Gamesten Hermen Hurst getirildi

Hermen Hurts konu ile ilgili olarak; "2001 yılından beri PlayStation ve Dünya Geneli Stüdyoları ailesi ile oldukça yakın çalıştığını belirtti. Oldukça yetenekli ve yaratıcı bir ekibe liderlik etme fırsatını bulduğum için büyük heyecan duyuyorum". dedi

Horizon Zero Dawn ve Killzone gibi PlayStation 5 özel oyunlarının altında imzası bulunan Guerilla Games ile PlayStation ortaklığı uzun yıllara dayanıyor. Son olarak Death Stranding'in geliştirilmesine de önemli katkısı olan Guerilla Games, PlayStation'ın en güvendiği stüdyoların başında geliyor. Guerilla Games'in oyun motoru Decima, Hideo Kojima'nın başında bulunduğu Kojima Productions tarafından geliştirilen Death Stranding'de kullanıldı. Guerilla Decima oyun motorunun tüm kaynak kodlarını Kojima Productions'a vermiş, böylece Death Stranding geliştirilme başlanmıştı. 


Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 21.10.2021 09:10
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.11.2019 21:52
'Horizon Zero Dawn ve Killzone gibi PlayStation 5 özel oyunlarının altında imzası bulunan Guerilla Games' yazmışsınız. ps5 çıkmadı ki daha
Kalan Karakter : 300 Gönder
PlayStation dünya geneli stüdyolarının başına Guerilla Games'ten Hermen Hurst getirildi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×