PlayStation GameFest başladı!

PlayStation GameFest başladı!

Mert Günhan
Mert Günhan 17.11.2012 - 15:14
Kol bozuk!
Bu haftasonu Refresh The Venue'de PlayStation rüzgarı esiyor! Bugün ve yarın devam edecek olan PlayStation GameFest'te birbirinden güzel şovlar, konserler, turnuvalar, meydan okumalar ve PlayStation ile ilgili her şey konsol hayranlarını bekliyor! Merlin'in Kazanı ekibi olarak biz de oradayız! GameFest'e katılımınızı Twitter'dan göstermek için #kolbozuk #PSBahanesi #PSGamefest etiketlerini kullanabilirsiniz.

PlayStation GameFest başladı!
Peki ama GameFest'te neler var?  Sadece PlayStation'da olan pek çok oyunu oynamak sizi kesmiyorsa yarım saatte bir çıkan farklı müzik gruplarını dinleyip eğlenebilirsiniz, Sony'den birbirinden güzel ödüller kazanabileceğiniz ödüllü yarışmaları deneyebilirsiniz. Birbirinden güzel müzikler çalan DJ'ler, oyunlar, ödüllü yarışmaları ve dans şovlarını geçerseniz, turnuvalarda şansınızı deneyebilirsiniz. Unutmadan, Cumartesi etkinliğin sonunda Bedük sizleri muhteşem bir konser için bekliyor olacak.

PlayStation GameFest başladı!
Fakat müzik, dans, oyunlar, turnuvalar ve birbirinden güzel ödüller için bir gün yeter mi? Yetmez, Pazar günü tekrar aynı tempoda ve aynı enerjide devam edecek olan GameFest, sabahtan akşama sizleri bekliyor olacak. Pazar günü turnuva finalleri ve ödül töreniyle birlikte kapanış yapması planlanan GameFest, bu haftasonu bütün oyuncuların uğrak yeri.


PlayStation GameFest başladı!


Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 22.10.2020 12:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×