PlayStation Move Sharp Shooter’ın Tüm Ayrıntıları

Ali Osman Uz
Ali Osman Uz 16.12.2010 - 11:18
Yeni silahınıza merhaba deyin
FPS tutkunlarının heyecanla beklediği PlayStation Move: Sharp Shooter aparatı adına ilk resmi tanıtım videosu Playstation.Blog’da yayınlandı.Videoda Guerilla Games’in yönetim direktörü Hermen Hults cihazın tüm özelliklerini Killzone 3 aksiyonu içinde ayrıntılı biçimde göstermiş. Cihaz hakkında tüm merak ettikleriniz bu videoda, iyi seyirler.

İlgili videoyu bu adresten izleyebilirsiniz.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 21:23
Kalan Karakter : 300 Gönder
PlayStation Move Sharp Shooter’ın Tüm Ayrıntıları

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×