PlayStation Network bir süre daha gecikecek

Murat Sağlam
Murat Sağlam 7.05.2011 - 15:32
Bu hafta açılması beklenen PSN, yine ertelendi
Sony, üç haftadır kapalı durumda olan sunucularını bu hafta içerisinde açmayı planladığını açıklamıştı. Fakat firmadan gelen son haberler, PSN'in tekrar işlevsel hale gelmesini bekleyen kullanıcıları üzecek gibi.

PlayStation Network bir süre daha gecikecek
Sony, PSN üzerinde yaptıkları çalışmaların tüm hızıyla sürdüğünü, güvenlik önlemlerini maksimum düzeye çıkarabilmek ve bunun testlerini yaparak, kullanıcılara bir güvenlik problemi daha yaşatmamak için, kullanıcılardan özür dileyerek, bir süre daha beklemeleri gerekeceğini açıkladı.
Yorumlar 49
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 20:26
Kalan Karakter : 300 Gönder
PlayStation Network bir süre daha gecikecek

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×