PlayStation Now 40'tan fazla PS3 oyunu sunacak

İsmet Ergül
İsmet Ergül 11.01.2016 - 09:55
Uncharted 3, Killzone 2 ve God of War: Chains of Olympus aileye katılıyor!
Sony'nin PlayStation 4 için geliştirdiği video oyun stream servisi olan PlayStation Now, 40'tan fazla PlayStation 3 oyununu bünyesine ekliyor. 13 Ocak 2015'de Kuzey Amerika'da oyunculara sunulan bu sistem ile oyuncular aylık üyelik satın aldığı takdirde, PlayStation Now'un sunduğu PlayStation 3 oyuncularını stream ederek oynayabiliyorlar. PlayStation Now her ne kadar Türkiye'ye henüz sunulmasa da, yakın tarihlerde ülkemizde de bu servisi görmeye bekliyoruz.

PlayStation Now 40'tan fazla PS3 oyunu sunacak
PlayStation Now'un bünyesine kattığı PlayStation 3 oyunları arasında  Uncharted 3: Drake's Deception, Killzone 2 ve God of War: Chains of Olympus gibi yapımılar var. Oyuncularına geçici bir indirim fırsatı sunan Sony, 12 aylık üyeliğini 99.99 dolardan sunuyor. Eğer PlayStation Now'u denemediyseniz, Sony bizlere 7-günlük bir deneme sürünümü de sunuyor.

PlayStation Now'un bünyesine yeni eklenen oyunlar arasında Ratchet & Clank Future: Quest for Boot, Killzone HD, Heavenly Sword, Anarchy: Rush Hour, Dynasty Warriors 7: Xtreme Legends ve Journey gibi yapımlar var


Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 11.08.2022 05:50
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.01.2016 21:09
amerika hesabım var now servisini kullanarak oyun oynamak istiyorum limitsiz 8mb hızındaki internet hızım yerlerde surundugu ıcın sıstem kabul etmıyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
Daadsy
Daadsy 11.01.2016 16:13
stream ile oyun oynamak? Peh bu akk ile? Bizim ülkede yayınlamasalarda olur. Acık daha çalışsın Sony de adam gibi emülatör yazsın ps4 e oynayalım bizde 3 oyunlarını. Stream nedir abi..
Kalan Karakter : 300 Gönder
PlayStation Now 40'tan fazla PS3 oyunu sunacak

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×