Playstation Now'da oyun fiyatları belli mi oldu?

Playstation Now'da oyun fiyatları belli mi oldu?

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 10.03.2014 - 16:33
O kadarcık mı?
Sony'nin geçtiğimiz dönemde Gaikai'yi satın almasından sonra kendi projesi Playstation Now üzerinde çalışmalarını arttırmıştı. Oyunların konsoldan bağımsız olarak sunucu üzerinden oynatılmasını sağlayan sistemle, çeşitli Playstation oyunları PS3, PS Vita, PS4 ve hatta destekleyen akıllı telefonlarda bile oynanabilecek.

Playstation Now'da oyun fiyatları belli mi oldu?
Şimdi ise bu sistemde yer alan oyunların fiyatları, Gaikai'nin sitesine koyduğu bir görselle sızdı. Görselde Far Cry 3 ve Uncharted 3'ün 5.99 dolar ve 4.99 dolar olduğu görülüyor. Aynı şekilde The Last of Us'ın fiyatı ise 49.99 dolar olarak görünüyor.

Sistemin ne zaman devreye gireceği henüz belli değil. Ancak anlatıldığı gibi olursa, yakın bir zamanda konsollar arasındaki sınırların kalkacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 5.12.2020 14:37
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×