Playstation patronu, Sony'nin başına mı geçiyor?

Mahmut Saral
Mahmut Saral 25.11.2010 - 13:45
Bloomberg'e göre olasılığı yüksek
Sony'nin başkanlık koltuğunda değişiklik gündemde. Yeni başkan adayları ise, oyun dünyasının yakından tanıdığı isimler. Bloomberg'ün raporuna göre Sony'nin yeni başkanı olabilecek isimler arasında Kaz Hirai ve Hiroshi Yoshioka. Bilindiği gibi Kaz Hirai, şu an Playstation'ın patronu konumunda. Hiroshi Yoshioka ise, Sony'nin ağ ürünleri ve servislerinin patronu. Bakalım Sony'nin başına kim geçecek?

Playstation patronu, Sony'nin başına mı geçiyor?
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 13:53
Kalan Karakter : 300 Gönder
Playstation patronu, Sony'nin başına mı geçiyor?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×