PlayStation Phone, yakın zamanda duyurulabilir

Mahmut Saral
Mahmut Saral 28.11.2010 - 12:00
Hem telefon, hem Playstation
Sony cephesi için mobil alanda uzun süredir söylentiler üretiliyor. Bir süre önce PSP2'nin geliştirildiğinden ve cihazın bazı firmaların elinde olduğundan söz edilmişti.  Sony ise, "PSP2 ile ilgili henüz bir planımız yok", diyerek geçiştirme yapmıştı. Sonrasında ise, Playstation Telefon aldı sahneyi. Gerçi bu cihaz ile ilgi yıllardır prototipler, çeşitli çizimler ve benzeri dökümanlar yayımlanıyor, ama o da bir türlü netlik kazanmış bir cihaz değil.

Fransız sitesi Nowereelse.fr, Sony Ericsson firmasının Playstation telefon geliştirdiğini ve resmi olarak 9 Aralık'ta duyuru yapacağını yazdı. Bakalım bu söylentiler gerçeğe kavuşacak mı?

PlayStation Phone, yakın zamanda duyurulabilir
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2023 04:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
PlayStation Phone, yakın zamanda duyurulabilir

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×