Playstation Plus Haziran 2021 oyunları sızdırıldı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 25.05.2021 - 12:15
Sony'nin Playstation Plus abonelerine Haziran ayında vereceği oyunlar erkenden sızdırıldı. Listede iddialı oyunlar var.

Playstation Plus Haziran 2021 oyunlarının açıklanmasına birkaç gün kala bir sızıntı geldi ve abonelere ücretsiz verilecek oyunlar ortaya çıktı. İspanya kaynaklı bu sızıntıya göre Haziran ayında oyunculara Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown, Star Wars: Squadrons ve Operation Tango oyunları ücretsiz olarak sunulacak.

Playstation Plus Haziran 2021 oyunları ortaya çıktı

Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown aslında tam olarak ortaya çıkan bir oyun değil. Bu oyuna dair bazı haberler ile karşılaşmış ve eSpor odaklı olacağı söylenen bu sürümün geleceği bir nevi doğrulanmıştı. Hatta gelen haberlere göre SEGA, 27 Mayıs'ta bu oyuna özel bir sunum gerçekleştirecek. Yani duyurulmasının hemen ardından PS Plus abonelerine ücretsiz olarak sunulacağını da söylemek mümkün.

Diğer taraftan son dönemin başarılı SW oyunlarından Star Wars: Squadrons ve dedektif temalı Operation Tango oyunları da Haziran 2021 listesine girmiş durumdalar. Başta da dediğimiz gibi bu sızıntılar genelde doğru çıksa da Playstation ekibinden henüz resmi bir açıklama gelmiş değil. Muhtemelen ortaya çıkan bu sızıntı sonrasında Haziran 2021 oyunlarının bir tık daha erken duyurulabileceğini söyleyebiliriz.

Playstation Plus Haziran 2021 oyunları sızdırıldı

Star Wars: Squadrons hakkında;

X-wing ve TIE fighter gibi, hem Yeni Cumhuriyet’in hem de İmparatorluk filolarının starfighter’larını kontrol edin. Kokpitinize yerleşip donanım ve görünüm ögelerini özelleştirin, silahlar, kalkanlar ve motorlar arasında güç dağıtımı yapın. Ayrıca, oyuncular PlayStation®VR’da oyunun tamamını sanal gerçeklikle oynama seçeneğine sahip olacak! Return of the Jedi’dan sonraki olayları ele alan ve iki grup arasında dönüşümlü bakış açılarıyla anlatılan, heyecan verici STAR WARS™ tek oyunculu hikayesinde pilotluk yapmanın ne anlama geldiğini öğrenin. Yeni Cumhuriyet, özgürlük için savaşıyor. İmparatorluk düzen istiyor. Galaksinin en iyileri arasına katılmanı istiyoruz.

Operation Tango hakkında;

Operation: Tango, casusluk temalı iş birlikçi bir macera. Yakın gelecekteki yüksek teknolojili bir dünyanın çeşitli yerlerinde tehlikeli görevleri tamamlamanız için size ve arkadaşınıza meydan okuyor. İki kişilik özel bir takım olarak siz ve partneriniz AJAN ve HACKER olup birlikte çalışarak içeri sızacak, araştırma yapacak ve özgür dünyayı tehdit eden kuvvetleri ortadan kaldıracaksınız. İki farklı bakış açısından ortaklaşa çalışın, sizi birbirinize bağlayan tek şey sesleriniz olacak. Takım çalışması en önemlisi, işin püf noktası ise iletişim! 

Yorumlar 12
MK Okuru
MK Okuru 4.08.2021 16:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.05.2021 02:20
Plus olmasa oyun oynayamayacağız
MK Okuru
MK Okuru 31.05.2021 16:49
kardeş babanı psplus mı öldürdü ne bu nefret? :D :D psplusa verdiğin parayı max 3 ayda çıkarıyorsun gayet de sağlam oyunlar veriyorlar. bazı aylar tırt bu ay olduğu gibi o kadar da olacak
MK Okuru
MK Okuru 26.05.2021 20:03
Dolu arkadaş oyun firmalarının kendi serverlarına bağlanmak için ps e para ödemeyi yani haraç vermeyi akıllılık olarak mı görüyorsun ?
MK Okuru
MK Okuru 26.05.2021 15:17
Cevap atan arkadaş doğada en nadir rastlanan boşlardan birini yapmış. Kardeşim online oyun oynayamıyorsun canın sıkıldığında aynı oyuna dönüp açamıyorsun bi şey yapamıyorsun ps plus mı işe yaramaz bi sistem
MK Okuru
MK Okuru 26.05.2021 14:01
Kardeş Psplus a 1 yıllık vereceğin parayla kutulu alır sonra değiştirir değiştirir psplus un sana hiç bir zaman vermeyeceği oyunları oynarsın. Psplus sistemi insanları soymaya yönelik işe yaramaz bir sistem.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 31.05.2021 11:42
Xsx e geçiş yaptım.Büyük bir terdginlik vardı. Şu an kafamı duvarlara vuruyorum neden daha önce geçmedim diye.....PS paran varsa muhteşem yoksa pişmanlıktır....
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.05.2021 15:55
bütün çöpler plus ta hep bedava.. plus a niye para veriyoruz onu da anlamış değilim
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.05.2021 20:51
Squadrons a para vermeye kıyamıyodum çok iyi oldu bu ??
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.05.2021 16:12
Yine hayal kırıklığı.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Playstation Plus Haziran 2021 oyunları sızdırıldı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×