Playstation Plus Kasım 2020 ücretsiz oyunları belli oldu

Özgür Deveci
Özgür Deveci 28.10.2020 - 19:27
Sony'nin PlayStation Plus üyelerine her ay ücretsiz olarak sunduğu oyunların listesi resmi olarak açıklandı.

Sony'nin PlayStation Plus üyelerine her ay ücretsiz olarak sunduğu oyunların listesi resmi olarak açıklandı. Firma yaptığı açıklama ile Kasım döneminde Bugsnax, Middle-earth: Shadow of War ve Hollow Knight: Voidheart Edition olmak üzere üç oyunu ücretsiz olarak vereceğini açıkladı.

Açıklanan oyunlardan Middle-earth: Shadow of War ve Hollow Knight: Voidheart Edition, geriye uyumluluk teknolojisiyle PlayStation 5 üzerinde de oynanabilecek. Ancak Bugsnax'e sadece PlayStation 5 platformundaki Plus aboneleri ücretsiz bir şekilde erişebilecek. Bu arada Bugsnax'in 12 Kasım 2020 tarihinde piyasaya çıkacağını belirtelim.

Playstation Plus Kasım 2020 ücretsiz oyunları belli oldu

Kasım ayında üç oyun sizi bekliyor

Sony Interactive Entertainment, önümüzdeki ay PlayStation Plus üyelerine ücretsiz olarak sunacağı PlayStation 4  ve PlayStation 5 oyunlarını duyurdu.

Bugsnax (PlayStation 5)

Bugsnax sizleri yarı böcek yarı atıştırmalık olan efsanevi varlıkların, Bugsnax’lerin yuvası Snaktooth Adası’na tuhaf bir maceraya çağırıyor. Korkusuz araştırmacı Elizabert Megafig’in davetiyle adaya ayak bastığınızda ev sahibinizin kayıplara karıştığını, kampının harabeye döndüğünü ve takipçilerinin adaya dağılmış olduğunu öğreneceksiniz. Kampı darmadağın olmuş, takipçileri adanın dört bir yanına dağılmış ve açlar! Snaktooth Adası'nın sırlarını çözmek senin elinde.

Middle-earth: Shadow of War (PlayStation 4)

Ödüllü Nemesis Sisteminin hayata geçirdiği destansı dünyayı yaşayın. Middle-earth: Shadow of War'da bir güç yüzüğü oluşturun, devasa savaşlarda Kaleleri fethedin ve Mordor'u kendi ork ordunuzla ele geçirin. Ordunuzu oluşturmak, Kaleleri fethetmek ve Mordor'u içeriden ele geçirmek için düşman hatlarını yarın. Ödüllü Nemesis Sisteminin her düşman ve takipçisiyle nasıl eşsiz kişisel hikayeler ürettiğini görün ve Karanlık Lord Sauron ile Ringwraith'lerinin gücünü bu yeni ve destansı Orta Dünya hikayesinde yenin. Middle-earth: Shadow of War genişlemesinde hiçbir şey unutulmayacak.

Hollow Knight: Voidheart Edition (PlayStation 4)

Böcek ve kahramanların ödüllü aksiyon macera oyununun Voidheart sürümünde dolambaçlı mağaraları, antik şehirleri ve ölümcül harabeleri keşfedeceksiniz. Bunu yaparken kötücül yaratıklarla savaşacak ve tuhaf böceklerle arkadaş olacaksınız. Oyunda antik tarihi su yüzüne çıkarırken, aynı zamanda krallığın kalbine gömülü gizemleri çözeceksiniz.

Yorumlar 13
MK Okuru
MK Okuru 25.07.2021 09:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 31.10.2020 02:07
ulan bi witcher 3 ü vermediler be
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.10.2020 11:55
Plus hic almam onlinese oynamam , o kadarda ağir işsiz degilim , aksamlari 3 saat oyun oynarim oda sadece sp
MK Okuru
MK Okuru 30.10.2020 18:15
Plus'ı sadece oyunları için aldım, (kütüphane genişlesin diye) haftada 5 gün çalışıyorum, akşamları en fazla 2 saat oyun oynarım ve sadece SP. Ben senin kafaya göre ne oluyorum?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.10.2020 22:38
Cidden çok iyi bu arada, bilmem kaç saatlik içerik var bu oyunlarda
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.10.2020 08:14
Hollow Knight veya Shadow of war'a kötü diyen adamın ne zevki ne rengi tartışılmaz, alenen zevksizdir kendisi. Ayrıca bugsnax çıktığı gün ps plus'a geliyor aynı şekilde all star'da ps plus'a gelecek 5 için ki bunlar 70 dolar çıkacak oyunlar. Süper. Aklı olan yıllık ps plus alır zam yemeden.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.10.2020 00:25
Sızıntıdır bu yaaa hayırr abii !!!
Kalan Karakter : 300 Gönder
Playstation Plus Kasım 2020 ücretsiz oyunları belli oldu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×