PlayStation Plus Şubat 2021 ücretsiz oyunları belli oldu

Özgür Deveci
Özgür Deveci 27.01.2021 - 21:22
Sony'nin PlayStation Plus üyelerine her ay ücretsiz olarak sunduğu oyunların listesi resmi olarak açıklandı.

Sony Interactive Entertainment, Şubat 2021 döneminde PlayStation Plus abonelerine sunacağı ücretsiz oyunları duyurdu. Bunlardan Control Ultimate Edition ile Concrete Geneie 1 Mart'a kadar, Destruction AllStars ise 5 Nisan tarihine kadar kütüphaneye eklenebilecek. Ayrıca bu oyunlardan Control Ultimate Edition ile Concrete Geneie, geriye uyumluluk teknolojisiyle hem PlayStation 4 hem de PlayStation 5 platformunda oynanabilecek. Destruction AllStars ise, sadece PlayStation 5 kullanıcıları için erişime açık olacak. Tüm oyunlar 2 Şubat'tan itibaren indirmeye açılacak.

PlayStation Plus Şubat 2021 ücretsiz oyunları belli oldu

Şubat ayında üç oyun sizi bekliyor

Destruction AllStars (PS5)

Yıldızlar ve araçlar çarpışıyor. Tehlikeli yarışçıların en gözde spor etkinliği olan ve dünya çapında fenomene dönüşen Destruction AllStars’ta arenaya hükmedeceksiniz. Zamanlama, taktik ve yeteneğinle yoğun, araç tabanlı dövüş sisteminde ustalaşarak dünyanın dört bir yanındaki arenalarda devasa hasarlara, yıkıma ve kargaşaya yol açacaksınız. İsterseniz direksiyon başına geçip ortalığı birbirine katın, isterseniz de araçtan inip saldırılardan kaçındığın, araçları kaçırdığın, yetenekler kullanarak araçları sabote ettiğin nefes kesici bir parkur aksiyonuna atılın.

Control: Ultimate Edition (PS5 ve PS4)

Control Ultimate Edition, ana oyunu ve önceden yayınlanan tüm genişletmeleri (The Foundation ve AWE) avantajlı, tek bir pakette sunuyor. Zararlı bir varlık Control Federal Bürosu'nu ele geçirdi. Onu yalnızca sen durdurabilirsin. Derin ve tahmin edilemeyen ortamlarda uğursuz bir düşmanı yok etmek için vereceğin savaşta artık dünya senin silahın. Düşmanı önleme planı başarısız oldu, insanlığın kaderi tehlikede. Kontrolü ele geçirecek misin?

Concrete Genie (PS4)

PS4'e özel bu dokunaklı aksiyon-macera oyununda hayalperest çocuk Ash'in kimliğine bürünerek, büyülü boya fırçanızı elinize alıp, terk edilmiş Denska'yı boyamaya başlayarak kasabaya hayat verin. Kirlilik her yanı sarsa ve zorbalar peşinizde olsa da bir zamanların ışık saçan ve hareketli bu sahil kasabasını, Canlı Boya'nın gücünden yararlanıp sokakları temizleyerek yalnızca siz eski hâline çevirebilirsiniz.

Yorumlar 12
MK Okuru
MK Okuru 14.08.2022 07:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
cemakturk
cemakturk 28.01.2021 15:44
Sonunda Sony iyi oyunlar vermeye başladı. Bunda ps5 in de çıkmasının payı var tabi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Shivokle
Shivokle 29.01.2021 11:29
bazıları (çöp diyenler) the last of us 2, ghost of tsushima'yı falan bedava vermelerini bekliyorlar herahlde, exclusive oyun çıkartacak sony ve hemen bedava yapacak :) abi siz neyin kafasını yaşıyorsunuz? adamlar control'u vermişler ne istiyorsunuz mesela yeni god of war çıksın ve ps plus'a mı eklensin?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2021 13:48
Hepsi çok kötü daha güzel oyunlar verilebilir
MK Okuru
MK Okuru 29.01.2021 01:35
Ayda verdiğin para ne ki ne bekliyorsun Cod Cold War’u mu versin gerçekci olalım oyunlar gayet iyi
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2021 20:49
neye göre kime göre dostum ??
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2021 15:15
Adamlar control en üst versiyonunu geniş yine beğedirememişler ne versinler daha iyi 2020 oyunu veriyolar
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2021 10:45
Controlü beğendim tek
Kalan Karakter : 300 Gönder
PlayStation Plus Şubat 2021 ücretsiz oyunları belli oldu

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×