Playstation Plus Şubat 2022 ücretsiz oyunları belli oldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 27.01.2022 - 11:06
Bu sefer herhangi bir sızıntı yaşanmadan önce Sony, PlayStation Plus üyelerine Şubat 2022'de ücretsiz olarak sunduğu oyunların listesini resmi olarak açıkladı.

Sony yaptığı açıklama ile Playstation Plus Şubat 2022 döneminde oyunculara ücretsiz olarak sunacağı oyunların listesini paylaştı. Her zaman olduğu gibi Playstation Blog üzerinden yapılan açıklama ile birlikte oyunların verileceği tarihler konusunda da detaylar verildi. Bu sefer herhangi bir sızıntı yaşanmadan oyunların ortaya çıkmasına ise biraz şaşırdığımızı itiraf etmemiz gerek.

Playstation Plus Şubat 2022 ücretsiz oyunları belli oldu

Listeye baktığımızda PS5 sahiplerinin de geriye uyumluluk ile oynayabileceği ve PS4 sürümü verilen EA Sports UFC 4'ü ilk sırada görüyoruz. Sonrasında PS5'te olmayacağı ve sadece PS4 sürümünün oynanabileceğinin belirtildiği Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure oyunu dikkat çekiyor. PS5 kullanıcıları için de Planet Coaster: Console Edition listeye eklenmiş.

1 Şubat Salı gününden itibaren indirmeye açılacak yeni oyunlar 28 Şubat 2022 tarihine kadar ücretsiz olarak indirilebilecek ve Playstaton Plus üyesi olduğunuz süre boyunca oynanabilecek. Oyunlar hakkında bilgiler ise şu şekilde;

Playstation Plus Şubat 2022 ücretsiz oyunları belli oldu

PS Plus Şubat 2022 oyunları

EA Sports UFC 4

EA SPORTS UFC 4'te olduğunuz dövüşçü dövüş tarzınız, başarılarınız ve kişiliğiniz ile şekillenir. Tüm modları kapsayan birleştirilmiş bir ilerleme sistemiyle karakterinizi geliştirin ve özelleştirin. Yeni Kariyer Modunda bilinmeyen amatör bir oyuncudan UFC yıldızına dönüşün. İki yepyeni ortam olan The Kumite ve The Backyard'da dövüş sporlarının kökenlerini keşfedin veya tartışmasız şampiyon olmak için yeni Blitz Savaşları ya da Çevrimiçi Dünya Şampiyonalarında dünyaya meydan okuyun.

Oyun sırasında, saldırmak üzere sıkıştırma kombinasyonları daha hızlı tepkili ve özgün bir ayakta oyun deneyimi sunarken, yenilenmiş indirme ve zemin mekanikleri dövüşün bu önemli aşamalarında daha fazla kontrol sağlar. EA SPORTS UFC 4'ü nasıl veya nerede oynadığınız fark etmeksizin her dövüşün merkezinde "siz" olursunuz.

Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure

Tiny Tina's Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-Shot Adventure'da kafataslarını parçala, ejderhaları alt et ve devasa golemlerle kapış. Fantastik elementler, eğlence ve aşırı miktarda büyülü ganimetle dolu bu apayrı hikâyeyle, her şeyin başlangıcı niteliğindeki 2013 yılında çıkmış ve herkesçe sevilen bu görevin deneyimini yaşa!

Kraliçe esir alınmış ve krallık da tehdit altında. Bu tuhaf ve büyülü diyara sadece sen ve arkadaşların barışı getirebilir. Tehlikeli ormanlarda, ürkütücü gömütlerde ve dehşet verici kalelerde savaşarak ilerle ama dikkatli ol: Tina'nın neşe saçan ama kaotik içgüdüleri yüzünden yolculuğun gidişatı bir anda değişebilir. Bu destansı masaüstü kapışmasına dalış yap ve hayatının fantastik savaşına hazırlan!

Planet Coaster: Console Edition

Hayallerindeki eğlence treni parkını oluştururken ve benzersiz ayrıntılara sahip, gerçekten yaşayan bir dünyayı yönetirken kalabalıkları şaşırt ve eğlendir. Beceri seviyen ne olursa olsun fikirlerine hayat ver. Eğlence trenleri, tesisler ve ortamlar dahil olmak üzere 700'den fazla önceden yapılmış nesneyi hızla yerleştirmek için Planlardan faydalan; her parçasına kadar ayrıntılı bir inşaat ile sıfırdan inşa et veya arazi değiştirme araçlarıyla doğrudan zemini dönüştür. Parkını yönetmek bu kadar kolay. Sen fiyatları belirlerken, ortamları yerleştirirken ve heyecan verici yeni oyuncaklar kurarken misafirler gerçek zamanlı bir şekilde tepki gösterir. Katılım sayılarının ve kazançların tavana çıkması için onları eğlendir.

Yorumlar 17
MK Okuru
MK Okuru 2.06.2023 14:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2022 11:55
Bazı yorumlara bakıyorum da. Gerek PS, gerek Xbox gerekse de PC fanboyluğu alıp başını gitmiş. Yahu ekmeğinizi fanboyu olduğunuz platform mu veriyor. Size ne. kim nerede ne oynayacaksa oynar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.02.2022 12:14
ps5 ile ps efsanesinin yok oluşunu izliyoruz son 2 senedir.

xbox çok iyi iş çıkardı 20 senelik ps fanıyım ben bile xboxa geçtim.
Kalan Karakter : 300 Gönder
omrkcmn
omrkcmn 29.01.2022 18:05
Yalnız dikkat month yazısı altında ki yazı değişmiş. Çoğu kişi gamepass benzeri sistemin habercisi demiş. İnşallah.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.01.2022 09:06
Şu ufc oyunları keşke pce gelse
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2022 12:00
bu ne yav:( Keşke hiç vermeselerdi...
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2022 19:56
Ufc zaten eaplay’de bedava…
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2022 19:53
Yada yallah gamepass’e…
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2022 23:04
UFC4 farkedersen PC de 600 TL diğer oyunlar IŞİD'e eğlenceli oyunlar
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2022 18:05
bunu bulduğuna şükret. beğenmediysen yallah switch'e.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Playstation Plus Şubat 2022 ücretsiz oyunları belli oldu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×