Playstation Plus Temmuz 2021 oyunları açıklandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 1.07.2021 - 10:50
Sony'nin Playstation Plus abonelerine 2021 Temmuz ayında vereceği oyunlar açıklandı. Listede iddialı oyunlar yer alıyor.

Playstation Plus Temmuz 2021 oyunları resmi olarak açıklandı. Sadece birkaç saat öncesinde listenin ortaya çıkmasının hemen ardından Sony resmi açıklama yaptı ve Playstation Plus abonelerine bu ay ücretsiz verilecek oyunlar duyuruldu. Yapılan bu açıklamaya göre özellikle hikayesi ile oyuncuları derinden etkileyen A Plague Tale: Innocence ile birlikte Call of Duty: Black Ops 4 ve WWE 2K Battlegrounds oyunlarının listede yer aldığını görüyoruz.

Playstation Plus Temmuz 2021 oyunları ortaya çıktı

Asobo stüdyosu tarafından geliştirilen A Plague Tale: Innocence, büyük bir veba zamanında geçiyor ve iki kardeşin hikayesini ekranlarımıza getiriyordu. Oyunun devam halkası olan A Plague Tale: Requiem duyurusuyla da E3 2021 fuarında karşılaşmıştık. Yapılan açıklamaya göre A Plague Tale: Innocence sadece PS5 sürümü ile oyuncuların karşısına çıkarken Call of Duty: Black Ops 4 ve WWE 2K Battlegrounds ise Playstation 4 oyuncuları tarafından da indirilebilecek.

5 Temmuz itibari ile bu oyunlara ulaşabileceksiniz. Yani geçtiğimiz ayın oyunlarını henüz indirmediyseniz önünüzde birkaç günlük süre olduğunu hatırlatalım.

Playstation Plus Temmuz 2021 oyunları açıklandı

A Plague Tale: Innocence hakkında;

A Plague Tale: Innocence, bu üçüncü şahıs macera oyununda aksiyon ve gizliliği sorunsuz bir şekilde harmanlıyor. Tarihin en karanlık zamanlarında genç Amicia ve küçük kardeşi Hugo'nun yürek parçalayan yolculuk hikâyesini takip edin. Engizisyon askerleri tarafından avlanan ve durdurulamaz fare sürüleriyle çevrili Amicia ve Hugo birbirlerini tanıyacak ve birbirlerine güvenecekler. Zorluklara karşı hayatta kalmak için mücadele ederken, bu acımasız ve affetmez dünyada bir amaç bulmak için savaşacaklar.

Call of Duty: Black Ops 4 hakkında;

Call of Duty: Black Ops 4 serinin şimdiye kadar tasarlanmış en derin ve en taktiksel çok oyunculu deneyimini sunuyor, bunun yanı sıra ilk günden itibaren çoğu maceradan üç kat daha büyük bir ‘zombies’ deneyimi de içeriyor. ‘Battle royale’ oyun türünden esinlenilen tamamen yeni bir rekabetçi modu Blackout’da eşsiz Black Ops sürprizinin yanı sıra serinin karakterleri, bölgeleri, silahları ve teçhizatları bulunuyor ve yepyeni bir hayatta kalma mücadelesi sunuluyor.

WWE 2K Battlegrounds hakkında; 

Hayranı olduğunuz WWE Yıldızları ve Efsanelerinin dünyanın farklı yerlerindeki egzotik interaktif ortamlarda çarpıştığı yepyeni, abartılı, nefes kesici arcade tarzı aksiyonla dolu WWE dünyası, tamamen size ait bir savaş alanı. Mauro Ranallo ve Jerry "The King" Lawler ortalığı birbirine katarken Steel Cage, Royal Rumble, Fatal Four Way ve daha birçoğu gibi en sevdiğiniz maç tiplerinde çeşitli abartılı hareket, özel yetenek ve yıkıcı güçlendirmeyi kullanarak rakiplerinizle mücadele edin!  Savaş alanına adımınızı atmaya hazır mısınız?

Yorumlar 15
MK Okuru
MK Okuru 26.07.2021 22:50
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.07.2021 15:34
Ocak ayından beri 3-4 oyun disinda gerisi yuklemeye degmez. Son 2 aydir leşş.. biri iyi biri kotu olurdu simdi iki oyunda les ps4 de.. ??
MK Okuru
MK Okuru 4.07.2021 22:30
cod bo4 o kadarda kötü değil. multiplayeri çok zevkli
Kalan Karakter : 300 Gönder
Naru61
Naru61 2.07.2021 03:29
Hic yoktan iyi
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.07.2021 21:29
bu kadar kaliteli beklemiyordum ps5 bayram ediyor :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.07.2021 12:29
Güzel oyunlar.
MK Okuru
MK Okuru 1.07.2021 21:23
Battlegrounds ele zaten hatta videosuna bak berbat
PS 4 de geriye COD black ops4 kalıyor
O da sadece multiplayer
Warzone oynarim beleşe
Spiderman ?daha önce verilmediyse bloodborne falan gelse neyse
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.07.2021 12:49
Mükemmel bir ay olmuş.
MK Okuru
MK Okuru 1.07.2021 21:21
Bence Mart Nisan iyidi
Şubat da iyidi
Ama gerisi tirt
Kalan Karakter : 300 Gönder
Playstation Plus Temmuz 2021 oyunları açıklandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×