PlayStation Portable'dan telefon olur mu?

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 27.10.2010 - 10:17
Söylentiler PSP telefonun piyasaya çıkacağını gösteriyor.

Sony'nin PlayStation Portable konsolunun telefon özelliği içeren yeni bir versiyonu çıkacağı söylentisi bir süredir ortalarda geziyordu.

Ortaya çıkan bir fotoğraf, bunu bir nevi de olsa doğrular nitelikte. PSP'nin uzak akrabası olarak nitelendirilebilecek olan cihaz, halen prototip görünüşte. Belirtilene göre 1 GHz Qualcomm MSM8655 işlemci, 512 MB RAM, 1GB ROM ve 3,7-4,1 inç arası bir ekrana sahip.

Orijinal PlayStation Portable ise 333MHz işlemci ve 32 MB RAM'e sahip.

Not: Haberi yayımlamamızdan yaklaşık bir saat sonra NowGamer sitesi, Sony Computer Entertainment Europe ile temasa geçtiğini ve bu görüntünün gerçek olmadığını söylediğini açıkladı.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 05:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
PlayStation Portable'dan telefon olur mu?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×