PlayStation, Twisted Metal serisi üzerinde çalıştıklarını doğruladı

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 6.01.2022 - 01:32
Sony, CES 2022'de bombaları patlatıyor: Twisted Metal serisi geri dönüyor. State of Play'de alamadığımız tüm haberler, birer birer geliyor.

PS1 döneminin popüler araç savaş oyunu Twisted Metal geri geliyor. Sony, CES 2022 açılış konuşmasıyla ilgili heyecan verici haberi duyurdu ve şu anda Twisted Metal serisi için yeni bir dizi oyunun yapım aşamasında olduğunu doğruladı.

PlayStation, Twisted Metal serisi üzerinde çalıştıklarını doğruladı

Ne yazık ki, Japon yayıncı proje hakkında herhangi bir ek bilgi açıklamadı, bu da dizinin hala üretimin ilk aşamalarında olduğunu gösteriyor. 

Çok fazla resmi bilgiye sahip olmasak da, Lucid Games stüdyosunda geliştirilmekte olan bir Twisted Metal oyununun olduğunu ve bu oyunun geçtiğimiz günlerde PlayStation 5 için özel olarak piyasaya sürülen Destruction AllStars adlı başka bir araç savaş oyunu üzerinde çalıştığını biliyoruz.

PlayStation, Twisted Metal serisi üzerinde çalıştıklarını doğruladı

Destruction AllStars oyuncular tarafından pek iyi karşılanmasa da, Lucid Games bu türde başka bir deneme yapacak. Birçok PlayStation hayranının yakından takip ettiği bir oyun olan, ancak bu sefer çok popüler bir markayı kullanarak yapacak bu denemeyi.

Oyunla ilgili ayrıntılar oldukça az ama bu araç savaşı ve Twisted Metal. Bu yüzden ne beklememiz gerektiğini iyi biliyoruz. Bolca patlama, birbirinden harika silahlar ve zırhlı araçlar.

Lucid Games tarafından geliştirilen Twisted Metal serisi, muhtemelen PlayStation 5'e özel olarak çıkacak. İlk Twisted Metal çıkış tarihi de, muhtemelen önümüzdeki yıldan önce olmayacaktır.

PS3 için çıkan Twisted Metal oyunun fragmanı

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2023 03:24
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.01.2022 00:26
Bir carmageddon değil ama yine de umarım güzel birşey çıkarırlar
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.01.2022 22:13
Sony yine fosil oyunlarından birini tekrar çıkartıp insanları soyma peşinde bravo
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.01.2022 10:57
Bu SJW altın çağında öyle kaliteli bir şey (isteseler bile) yapamazlar.. Olsa oynardım ama PS5'e özel çıkar, e ona (konsola) o parayı + o oyuna o parayı verirsem aç kalırım :) O yüzden mevzu beni aşıyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
PlayStation, Twisted Metal serisi üzerinde çalıştıklarını doğruladı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×