PlayStation'ın başkanı değişti

PlayStation'ın başkanı değişti

Furkan Güler
Furkan Güler 3.10.2017 - 11:34
Andrew House'un koltuğunu başka bir isim devraldı.

Sekizinci konsol jenerasyonunun en çok satan cihazı olan PlayStation 4, günden güne oyuncu topluluğunu büyütmeye devam ediyor. Büyük bir ihtimal ile bu jenerasyonu galip bitirecek olan PlayStation kanadında yönetimsel değişiklikler yaşandı. PlayStation 4'ün başarısında büyük bir rol oynayan Andrew House, verilen bilgilere göre artık markanın CEO koltuğunda oturmuyor. Bundan sonra PlayStation'ın tepe isminin John Kodera olacağı açıklandı. Sony'nin ani bir şekilde neden böyle radikal bir karar aldığını bilmiyoruz ancak Andrew House bıraktığı başarılı PlayStation 4 dönemi umarız John Kodera ile düşüşe geçmez.

PlayStation tarafında radikal değişiklikler yaşandı

Diğer bir yandan Andrew House'un Japonya merkezli Sony Interactive Entertainment temsili yönetici pozisyonuna atandığı belirtiliyor. 25 yıldır Sony çatısı altında çalışan John Kodera'nın ise PlayStation Store, PlayStation Plus ve PlayStation Now sistemlerinin temelini attığı unutmadan belirtelim. Andew House ise 27 yıldır Sony'de görev alıyordu. Kariyerinde özellikle PlayStation 4 ile ortaya koyduğu başarı sayesinde övgü toplayan yönetici, bakalım bundan sonra nasıl adımlar atacak?

PlayStation markasının bundan sonra John Kodera ile birlikte çevrimiçi servislere daha fazla yatırım yapacağı söylenmekte.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 4.03.2021 09:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.10.2017 22:20
çok iyi adamdı. allah utandırmasın, kovdular mı istifa mı şu an ne iş yapıyor ?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.10.2017 18:59
Yıkıldım dijitalleş konsol dahada dijitalleş ve Pc olup kaybol piyasadan.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.10.2017 11:51
Hayırlısı olsun be bacım. Allah utandırmasın inşallah.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×