Playstore’da Ramazan’a özel indirimler başladı!

Furkan Güler
Furkan Güler 24.05.2019 - 13:38
Playstore, avantajlı kampanyalarına Ramazan ayında da devam ediyor.

Türk Telekom’un dijital oyun platformu Playstore, düzenlediği kampanyalarla en yeni ve popüler oyunları avantajlı fiyatlarla sunmaya devam ediyor. Playstore’da 25 Mayıs Cumartesi günü başlayacak olan özel Ramazan ayı kampanyası kapsamında ilgiyle takip edilen birçok oyun yüzde 80’e varan indirimlerle oyunseverlerle buluşacak.

Playstore’da Ramazan’a özel indirimler başladı!

Oyunseverler, Far Cry New Dawn, Assassin’s Creed: Odyssey, For Honor, The Crew 2’nin de aralarında bulunduğu oyunlara 20 liradan başlayan fiyatlara sahip olabilecekler. Kampanyadan yararlanmak isteyen Türk Telekom aboneleri oyunları internet faturalarına ek olarak 12 aya varan taksit imkanı ile satın alabilecekler.

Playstore’da konsol oyuncuları için Red Dead Redemption 2, FIFA 19, Anthem, Sekiro: Shadows Die Twice, The Division 2 gibi en popüler PlayStation 4 oyunlarında ve Super Mario Odyssey, The Legend of Zelda: Breath of Wild, Xenoblade Chronicles 2 gibi pek çok Nintendo Switch oyununda %70’e varan indirimlerle oyun severleri bekliyor.

Ses kalitesinin yanı sıra performans ve rahatlığı bir arada sunan Turtle Beach oyuncu kulaklıkları, oyuncuların beğenisini kazanan Razer Klavye, Kulaklık ve Mouse gibi oyuncu ekipmanları kampanya kapsamında avantajlı fiyatlarla alınabilecek.

09 Haziran’a kadar devam edecek Ramazan kampanyası ile ilgili detaylı bilgilere, https://www.playstore.com adresinden ulaşmak mümkün.

- Basın bülteni

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 29.01.2022 11:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.05.2019 01:53
20 liraya bir tane oyun yok
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.05.2019 16:35
Anlaşıldı orucu Epic Games Store da açacağız..
Kalan Karakter : 300 Gönder
Playstore’da Ramazan’a özel indirimler başladı!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×