Playstore’un yıl sonuna özel dev indirim kampanyası başladı

Furkan Güler
Furkan Güler 25.11.2018 - 03:26
Oyuncuları sevindiren indirimler.

Türk Telekom’un dijital oyun platformu Playstore, yıl sonu indirim kampanyası ile yüzlerce oyunu oyunseverlere yüzde 90’a varan dev indirimlerle sunuyor. 28 Kasım 2018 tarihine kadar devam edecek olan kampanyada birbirinden popüler oyunlar yer alıyor. Türk Telekom’un dijital oyun platformu Playstore, yıl sonuna özel geleneksel indirim kampanyasını başlattı. Oyunseverler 28 Kasım 2018 tarihine kadar devam edecek olan kampanya kapsamında yüzlerce oyuna Playstore üzerinden yüzde 90’a varan dev indirimlerle sahip olabilecek.

Playstore'da hangi oyunlar indirimde?

Aralarında Warner Bros, 2K, Rockstar, Bandai Namco ve Team 17 gibi yapımcıların en yeni ve arşivlik oyunlarının da yer aldığı kampanyada, oyunlar yıl sonuna özel fiyatlarla oyunseverlere sunuluyor. İndirim kampanyasında oyunseverler indirimli oyunları, Türk Telekom internet faturalarına ek 12 aya varan taksitlendirme avantajıyla satın alma imkanına da sahip oluyor. Yüzde 90’a varan indirimlerle alabileceği yüzlerce oyun arasında, NBA 2K19, Grand Theft Auto V, WWE 2K19, Middle Earth: Shadow of War, Dark Souls III ve LEGO DC Super-Villains, LEGO The Incredibles gibi yeni LEGO oyunlarının yanı sıra Marvel’s Spider-Man, God of War ve Detroit Become gibi PlayStation 4 oyunları da bulunuyor. Playstore indirim sayfasına https://www.playstore.com/kampanya/yilsonu-indirimleri-kasim-2018 adresinden ulaşılabiliyor.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2023 03:46
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.11.2018 22:35
Cop ler toplanmis .
Kalan Karakter : 300 Gönder
Playstore’un yıl sonuna özel dev indirim kampanyası başladı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×