Playstore yıl sonu kampanyası başladı

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 20.12.2018 - 15:18
Playstore'de pek çok oyun indirime girdi

Playstore'e yılsonu kampanyası bugün itibariyle başladı. Kampanya süresi boyunca onlarca oyuna yüzde 85'lere varan indirim geldi. Bugün itibariyle başlayan Playstore yıl sonu kampanyası ile, aralarında FIFA 19, Battlefield V, Star Wars: Battlefront II, Vampyr, Grand Theft Auto V, NBA 2K19 gibi yaklaşık 400 oyunun yer aldığı kampanyada %85’e varan indirimler oyuncuları bekliyor. Kampanyadaki indirimlerin yanı sıra,  yarın itibariyle yeni oyunların da kampanyaya eklenmiş olacağı belirtiliyor.

Playstore yıl sonu kampanyası bugün itibariyle başladı

Artık yeni yıla doğru girerken, pek çok firmada yeni yıl ve yıl sonu kampanyaları yavaş yavaş başlıyor. Oyuncuların dört gözle beklediği indirim dönemine girdik. Playstore'un düzenlediği yıl sonu indirim kampanyası da bugün itibariyle başladı. Kampanya dahilinde; PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS, LEGO Marvel Super Heroes 2 - Deluxe Edition, Injustice 2, Mortal Kombat X,  Batman: Arkham Knight - Premium Edition, PES 2019, HITMAN 2 gibi yeni eski pek çok oyun indirime girdi. Playstore indirim sayfasına, aşağıdaki bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.playstore.com/kampanya/yil-sonu-kampanyasi-2018


Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 1.02.2023 01:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.12.2018 18:59
başlasa ne olucak daha yeni türktelekom abonesi oldum aradan 3 ay geçmesi lazım mış saçmalığa bak..
Kalan Karakter : 300 Gönder
Playstore yıl sonu kampanyası başladı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×