Oyuncu mağazası Playstore'a Yeni Oyuncu Ekipmanları Eklendi

Furkan Güler
Furkan Güler 14.12.2018 - 13:51
Kütüphane genişliyor.

Türkiye'nin en büyük dijital oyun mağazalarından bir tanesi olan Playstore, kütüphanesine eklediği ürünlerle yelpazesini genişletti. Konsol ve PC oyunlarının yanı sıra oyunu ekipmanları da satan mağazaya yeni ekipmanlar eklendi. Razer ürünlerinin yanı sıra PlayStation lisanslı Hori Mini kontrol cihazları, dikkat çekici özelliklere sahip durumda. Mousepad, fare ve klavye gibi ürünlerle Razer marka ekipmanların kalitesi oldukça yüksek. FPS, MOBA ve MMORPG gibi oyunlarda ihtiyaç duyduğunuz her türlü özellik, Razer'ın bu ürünlerinde bulunuyor.

Playstore'a yeni ürünler eklendi

Eklenen ürünler ise şu şekilde;

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 1.02.2023 03:32
Kalan Karakter : 300 Gönder
kahvebitti
kahvebitti 14.12.2018 19:41
Yurt dışında ki telekomünikasyon firmaları uygun fiyatlar sunuyor bu tarz işlerde bizdekilerde ne geçirsek kâr..
Kalan Karakter : 300 Gönder
Playstore'a Yeni Oyuncu Ekipmanları Eklendi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×