Playstore'da Ramazan indirimleri ve 2K Games kampanyası başladı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 17.05.2019 - 09:58
Birçok oyunda indirim var

Taksit seçeneği ile oyunculara farklı avantajlar sunan Playstore, dönem dönem önemli kampanya ve indirimlere imza atıyor. Firma bugün yaptığı açıklama ile birlikte 2 farklı indirim kampanyasını daha duyurdu. Bu açıklamaya göre Ramazan dönemine özel indirimler dışında 2K Games oyunlarına da indirim geldiği duyuruldu.

Playstore'da Ramazan ve 2K Games kampanyası başladı

Ramazan Kampanyasına baktığımızda Ghost Recon Wildlands, GTA V, GTA Online, Watch Dogs, Watch Dogs 2 ve Surviving Mars gibi önemli oyunlara indirimler yapıldığını görüyoruz. 1 hafta sürecek olan kampanya sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

2K Games için yapılan indirim kampanyasına baktığımızda ise yine farklı oyunların listelendiğini görüyoruz. Listede Civilization 6, XCom 2, NBA 2K19, W2K19, Borderlands oyunları ve Bioshock Infinite gibi önemli oyunlar yer alıyor. 6 gün daha devam edecek olan 2K kampanya sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.09.2021 06:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
Playstore'da Ramazan indirimleri ve 2K Games kampanyası başladı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×