Playstore'da Ramazan indirimleri ve 2K Games kampanyası başladı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 17.05.2019 - 09:58
Birçok oyunda indirim var

Taksit seçeneği ile oyunculara farklı avantajlar sunan Playstore, dönem dönem önemli kampanya ve indirimlere imza atıyor. Firma bugün yaptığı açıklama ile birlikte 2 farklı indirim kampanyasını daha duyurdu. Bu açıklamaya göre Ramazan dönemine özel indirimler dışında 2K Games oyunlarına da indirim geldiği duyuruldu.

Playstore'da Ramazan ve 2K Games kampanyası başladı

Ramazan Kampanyasına baktığımızda Ghost Recon Wildlands, GTA V, GTA Online, Watch Dogs, Watch Dogs 2 ve Surviving Mars gibi önemli oyunlara indirimler yapıldığını görüyoruz. 1 hafta sürecek olan kampanya sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

2K Games için yapılan indirim kampanyasına baktığımızda ise yine farklı oyunların listelendiğini görüyoruz. Listede Civilization 6, XCom 2, NBA 2K19, W2K19, Borderlands oyunları ve Bioshock Infinite gibi önemli oyunlar yer alıyor. 6 gün daha devam edecek olan 2K kampanya sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 15:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
Playstore'da Ramazan indirimleri ve 2K Games kampanyası başladı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×