Playstore'dan Battlefield 1 ve FM 2019 hayranlarına sürpriz

Furkan Güler
Furkan Güler 10.10.2018 - 16:17
Football Manager 2019 ön siparişe açıldı.

Ülkemizin önde gelen dijital oyun satış platformu Playstore, bu kez Battlefield 1 için özel bir kampanya başlattı. Battlefield 5 öncesi Battlefield 1'i deneyimlemek isteyen oyuncular için Playstore'da oyunun iki sürümü de yüzde 82 indirime girdi. Birinci Dünya Savaşı'nı farklı bir perspektiften anlatarak heyecanlı hikaye gidişatı ile süsleyen Battlefield 1, aynı zamanda sürükleyici çevrimiçi rekabetçi modları sayesinde oyuncuları saatlerce ekran başına kitleyebiliyor. Diğer Battlefield oyunlarına göre daha hızlı bir yapıda olan çevrimiçi modlar, taktiksel oynanışı zaman zaman bir kenara bırakıp oyuncuları refleks gerektiren oynanış anlarına itebiliyor. Araç kullanımı konusunda sıkıntılar olsa da, özellikle tankları tek başınıza kullandığınız zaman tek kişilik bir ordu olabiliyorsunuz.

Playstore kütüphanesine Football Manager 2019 eklendi

Diğer bir yandan Football Manager 2019'un da Playstore'da ön siparişe açıldığını belirtelim. Ülkemizde yıllar içerisinde bir kültür haline gelmiş olan futbol kavramı, Türk oyuncular tarafından severek oynanıyor. Eski oyunlara nazaran taktiksel anlamında daha da geliştirilen Football Manager 2019'da, bakalım daha gösterilmeyen ne gibi özelliklerle karşılaşacağız?

Playstore Battlefield 1 kampanyası

Football Manager 2019 Ön siparişle Playstore’da!

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2022 04:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
classlord23
classlord23 10.10.2018 22:52
Şu oyunu keşke konsollardada oynayabilsek
Kalan Karakter : 300 Gönder
Playstore'dan Battlefield 1 ve FM 2019 hayranlarına sürpriz

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×